Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha van egy kis pocakom és...

Ha van egy kis pocakom és hasizmot csinálok csak, ugy eltudom tüntetni? Nan zavar már! Vagy h tudnám eltüntetni? Help! L/17

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 20:14
 1/7 anonim válasza:
nekem is volt a problémám és haspréssel szép lapos hasam lett :) http://www.youtube.com/watch?v=ptBlRxG-_5g
2013. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az elég fura,mert helyi zsírégetés nincs..

Diéta és heti 3x45 perc kardió is kell.

2013. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha zsír nincs rajta, csak kidülled, akkor hatásos lehet.

Ha van rajta zsír, akkor annak pont annyi, mint halottnak a csók. :D Oda tényleg zsírégetés kell, és ahhoz diéta meg kardió, ahogy már előttem is mondták.

Utána jöhet a felülés, mert az izom akkor sem árt, de önmagában az tényleg nem használ háj ellen. :D

2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát van rajta zsir szerintem! milyen diétat ajáltok?
2013. jan. 9. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevesebbet kell ennnni mint ami a fenntartáshoz szükséges,ÉS MOZOGNI!!

A kaját sovány húsból(csirke,hal),zöldségből,gyümölcsből stb kell összerakni. Napi 4 étkezés legyen,bőséges folyadék,napi 2 liter.

NINCS nasi,Meki,nagymama sütije,mert akkor annyi a dolognak. Ezzel a diétával,és mozgással 1 hónap alatt szép hasad lehet.:)

2013. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a szitu h én kollégiumban lakom! és hát ott főzneek amit főznek! és nem tudom h h tudnám kivitelezni az étkezést!:S
2013. jan. 9. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw

ezt a gyakorlatot javaslom, nagyon hatásos. :)

Csináld minden nap, először csak fél percet, másnap 35 mp-t, és így tovább. Vigyázz, hogy ne fájjon a gerinced közben, ha túlzottan lelógatod a hasad, akkor érzed azt, hogy "bevág" a derekadnál. Ha jól csinálod, hamar látszani fog z eredmény. :)

2013. jan. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!