Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez az...

Fiúk! Szerintetek ez az összeállítás szép?

Figyelt kérdés
érdekelne mi a véleményetek! hosszú barna hajam és barna szemem van.nem túl unalmas ez az összeállítás?lehet hogy egy kicsit túl vékony vagyok és nem tudom eldönteni mégis hol állok a "mércén".privibe képet is küldök ha segítetek!

2013. jan. 8. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
összeállítás XDDD nem lehetsz sok ész! :D ezt ruhákra szokták írni/mondani, nem emberre...
2013. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet túl unalmas az, hogy barna a szemed és barna a hajad...Ez hogy lehet unalmas? -.- Úristen...
2013. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
arra gondoltam hogy lehet e különleges a barna haj barna szem.mert sokak szerint már unalmas
2013. jan. 8. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem unalmas ha ez jól áll, bár ha lenne kép amit gondolom nem szeretnél ide közzé tenni akkor többet tudnánk mondani. De amúgy ez egyáltalán nem lehet unalmas, az hogy alapból ilyen géneket örököltél az nem a te döntésed meg senkié sem. Ilyen vagy és ennyi.
2013. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De mi az ég az, hogy unalmas a barna haj, barna szem? Ez nem olyan, hogy "beszéljél már másról is öreg, a cross fiten kívül, mert már kvára unalmas." Olyan és kész. JÉZUSISTEN.
2013. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit átlagos, de nem tartom uncsinak. Nekem a barna szemszín tetszik a legjobban, olyan őzikés, meleg, "kedves" tőle a pillantás. A barna haj is tud igazán szép lenni, pl egy szőke haj nagyon ritkán tud olyan selymesen fényes lenni, mint a barna.
2013. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jöhet kép :)
2013. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Figyu, lehet sok embernek van barna haja és szeme, de két keze és lába is rengeteg embernek van, mégsem "unalmas" :D
2013. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
küldj már képet mert lehet rohadt csúnya vagy :D
2013. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kuldhetsz kepet, hatha tudok tanacsot adni. 28/L
2013. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!