Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy parfümöt szeretnék venni:...

Egy parfümöt szeretnék venni: az Oriflame-től a FREYA nevűt. Hol tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress egy Oriflame tanácsadót! Gondolom még nem szűnt meg ez a parfüm, de ha érdekel rákérdezek. Ha még kapható, tudok rendelni is - amennyiben nem tudsz máshonnan/ mástól venni.
2009. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismered az illatot, vagy miért pont ezt szeretnéd? Nekem sajna nem jött be. Igen, Oriflame tanácsadót kell keresni. Én csak itt Komlón tudnék ajánlani, de gondolom ez nem lesz jó neked.
2009. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Freya parfüm már megszűnt termék, de internetes kiárusításokon talán még le lehet rá csapni.
2010. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!