Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! 2különböző építő...

Sidári kérdése:

Műkörmösök! 2különböző építő zselével lehet építeni?

Figyelt kérdés
Esetleg ha CN TITANIUMmal megépítem az első vékony réteget és a második réteget pedig már egy másik BUILDER zselével építem tovább,(ez csak a díszítés és akármilyen művelet előtti első lépésekre gondolok) közötte kell használni tapadás elősegítőt? Vagy akármit? Egyáltalán ennek van értelme? Vagy rossz elgondolás? Mivel építettem körmöt magamnak,de nem vagyok megelégedve a keménységével,és azzal hogy mennyire masszív,köszönöm előre is a válaszokat!(remélem érthető a kérdésem)

2013. jan. 14. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De ettől nem lesz keményebb. amúgy a titánium jobb, mint a builder bármelyik a cn-től, csak szólok. Nem viccből drágább is.
2013. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én lina alapra teszek CN k.hosszabbítót, és kompatibilisek.


Hajlik a körmöd? vagy miért nem vagy elégedett?

2013. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amit a műkörmösöm csinált régebben az fogásra keményebb volt,nem az hogy hajlik de ha megnyomom erősebben akkor olyan puhának tűnik,de egyébként nem az,és tartós,meg szép szóval nincs más probléma.
2013. jan. 14. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
valszeg másmilyen zselét használt, azért tűnt keményebbnek. a tartósságát nem befolyásolja.
2013. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :) ,igazából a mostani építő zselém nem olyan kemény,szerintem,ezért szeretnék venni TITANIUMot !!
2013. jan. 14. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, ha nem gumizseléd van, ami érzetre rugalmasabb, akkor tök mindegy mivel építesz. Na, mindegy. Nem az számít, hogy milyen az anyag tapintása. Ha igazán keményet akarsz, vegyél porcit. az kemény.
2013. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én megértem,csak még hozzá leírtam,hogy miért is kérdeztem ezt!
2013. jan. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!