Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én miért nem lehetek szép?

Én miért nem lehetek szép?

Figyelt kérdés
Tudom relatív, tudom kisugárzás, tudom szerencse, tudom genetika. De akkor is...nem bírom elfogadni, hogy miért? Miért nem? Nekem mindig más tetszik, ha valaki azt mondja, szép vagyok, csak fülig pirulok/meg sem szólalok/azt hiszem szívatnak/azt mondom oké persze jó (magamban meg: nem kell a sajnálatod) Most rám fogjátok, hogy hisztis vagyok, de már nagyon ki vagyok borulva, azért ez a stílus, ez a hangnem. Lehet azért nincs sok sok pénzem, mert mindent átszabatnék magamon :D
2013. jan. 20. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a nem szép rajtad?
2013. jan. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Miért érzed hogy nem vagy szép? Kövér vagy, pattanásos, kicsik a melleid? Ha valaki azt mondja hogy szép vagy, biztosan komolyan gondolja :D nem hiszem hogy sajnáltatnak. Ha nem restellsz, tegyél fel magadról egy képet. Egyébként tinédzserkorban a fiatalok többsége nincs megelégedve magával.

Fel a fejjel, szép vagy!

22/F

2013. jan. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, nem vagy egyedül. Néha megejtik, hogy szép vagy szép vagy. Én tudom, hogy csak szeretnének önbizalmat tuszkolni belém, de én tudom az igazságot. Én sem nagyon szólalok meg olyankor. Nem érzem, hogy kéne reagálnom rá bármit is. Az a baj, hogy egy ilyen kérdésnél csak arra gondolnak, hogy valaki azért nincs kibékülve magával, mert pattanásos vagy nem szereti a testalkatát, túl véznának, túl teltnek érzi magát a kérdezõ és legtöbbször így is van, de mit csináljon az aki szimplán csúnyának tartja az arcát? Erre nem lehet edzeni, ezen a kozmetikus sem változtat (nem a bõrhibákról beszélek). Aztán rájöttem, hogy nincs értelme sajnáltatni magamat, mert attól nem változik az ég világon semmi. Hát fogtam magam elmentem fodrászhoz, elkezdtem egy picit sminkelni (de tényleg picit, sosincs rajtam vakolat) és azokban a ruhákban járok ami nekem tetszik, nem pedig másnak, bár ez eddig is így volt. A lényeg, hogy meg kell próbálnod kihozni magadból a legtöbbet, kiemelni azt ami a legszebb rajtad. Direkt nem azt mondtam, hogy ami szép, hanem ami a legszebb, mert ha hiszed, ha nem minden ember szép. És valakinek te leszek a legszebb.


És végül nevess sokat. Mert nincs szebb egy õszinte, szívbõl jövõ mosolynál. :)

2013. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsõ részt is múlt idõben akartam írni.
2013. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy nem vagy szép? Mi nem tetszik magadon?
2013. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, majdhogynem mindent megváltoztatnék magamon. Mikor erről beszélek, lelkiismeret furdalásom van, mert más nem lát/hall meg ilyenek, de akkor is elborul néha az agyam :( Husis vagyok, körte alkat, kis cici, túl széles csípő, narancsbőr. Az arcbőröm hibás, annak ellenére, hogy 19 vagyok, még mindig vannak pattanásaim, de még ennél is rosszabbak a visszamaradt kissebb hegek. Az orrom ronda, nagyon fura, nem is szeretem, ha oldalról néznek. A fülem túl nagy, az egyik szemem nagyobb, mint a másik. Az ajkaim is lehetnének érzékibbek/vastagabbak. A fogaim is elállnak kicsit, és akárhogy súrolom őket, soha nem igazán szép fehérek. Ezért mondtam, nekem nem lenne jó sok pénz, mert legszívesebben mindent átszabatnék...tudom, mindenkinek meg lehet most a véleménye rólam, de túl sok a szép lány a környezetemben, és hiába vannak jobb napjaim, alapvetően ilyen vagyok, nem tudok megváltozni.
2013. jan. 20. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Akkor a pattanásaid is elmúlnának, azok ugyanis a helytelen táplálkozás következményei.
2013. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya nő, csak helytelen stílus. Az életmóddal nagyon sok mindent lehet változtatni. Tanulj meg például valamilyen táncot, mert ha valaki szépen táncol, azt a tánc megszépíti. Ügyelj a hajadra, a körmödre, ezek is sokat dobnak a külsőn.
2013. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BogiCandy válasza:
Teljesen meg tudlak érteni! Én néha azt érzek hogy szép vagyok,néha azt hogy nem.Egyébként ha tükörbe nézek és mondom magamban hogy szép vagyok akkor tudom hogy az vagyok.De pl van az osztályunkban(nem tudom szerintem szinte minden osztályban van ilyen) egy tökéletes csaj akit mindenki ismer mindenki szereti és az összes fiú belé szerelmes(és ő a leggazdagabb is).Na és olyankor mikor meglátom azt a csajt akkor egyszerűen elmegy az önbizalmam.Ez egyszerűen szörnyű és lelőném azt a csajt mert mellette egyszerűen csúnya vagyok!Szóval totál megértelek.És egyébként a neten van egy csomó pszichológus akik segítenek az önbizalom növelésben(ha nem szeretnél költeni rendes pszichologusra) és sok ilyen önbizalom növelő videó is van ezeket szerintem érdemes megnézni mert nem az a fontos hogy mások milyennek látnak hanem az hogy te milyennek látod magad!;)
2015. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!