Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A portfolió árát a komolyabb...

A portfolió árát a komolyabb ügynökségek megelőlegezik egy kezdő modellnek?

Figyelt kérdés
14-éves vagyok.Szeretnék modellkedni. Gondoltam várok még egy évet mielőtt belevágok. A Visage-hez szeretnék majd menni, de az egyik problémám a portfolió ára. Azt hallottam, hogy az ilyen nagyobb ügynökségek megelőlegezik ezt az oda jelentkezőknek. Mivel komolyan gondolom, ha ez nincs is így akkor gyűjtök rá pénzt, bár az elég hosszú idő ://

2013. jan. 26. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Felejtsd el. A modellkedés nem arról szól, hogy néha pózolgatsz egy kicsit és a semmivel keresel egy rakat pénzt, miközben férfiak tucatjai borulnak a magassarkútól eltorzult lábaid elé. Kemény munka, sok szívatás, kihasználnak, ha találnak valakit, aki olcsóbban vállalja vagy jobban szop, már ki is rúgtak stb. Inkább tanulj és legyen valami értelmes munkád, azzal többet érsz hosszú távon.
2013. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem előlegeznek.
2013. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én volt osztálytársam modell lett, de igazából nem fejezte be a sulit, mert minden idejét lekötötte a modellkedés. Sajnos vagy csinálod, vagy kizárnak a klubból.

Mikor meg 20 lett kezdhette előröl a sulit, mert egy bizonyos pont után a nemzetközi terepen, meg ciki ha hülye vagy.

Szerintem ne ilyen fiatalon kezd, mert belerokkansz. Ott nem nézik, hogy gyerek vagy még, neked is teperned kell állandóan.

2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos lehetsz benne, hogy nem előlegeznek meg neked semmit.
2013. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is modell akartam lenni.

Fotós lettem. XD


A modellkedés átverés, mindenki modell akar lenni. A legcsinosabbakat kiválogatják, felfedezik anélkül, hogy ügynökségekhez kéne járkálni.

Egy barátnőm 3 évet küzdött, mindenféle ügynökségeken át, hogy modellkedhessen. Ő lett az egyik bolt arca pár hétre, csináltak egy sorozatot, de aláirattak vele egy papírt, hogy 5 éven belül nem dolgozhat más ügynökségnek. Persze ők meg nem adtak több munkát, közben meg kiöregedett. Szóval az egész arról szól, hogy fizess szárezreket ócska portfóliókért, fizesd ki a mindenféle modelltanfolyamot, és majd esetleg egyszer az életben szerepelsz valahol, ahol fizetnek majd valami jelképes összeget, ami messze nem éri utol azt, amit valójában belefektettél.


Ha tényleg bombázó vagy tökéletes arccal, alakkal, 50kg-mal, 90-60-90 aránnyal és 184 cm magassággal, akkor az üzenetemet tekintsd tárgytalannak.

2013. febr. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!