Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék Avon tanácsadónő...

Szeretnék Avon tanácsadónő lenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék Avon tanácsadónő lenni de nem tudom hogy nincsenek-e ilyen hátsó szándékok vagy valami ilyesmi?

Mert nem nagyon szeretném a pénzt kidobni az ablakon...

És légyszi valaki írja le hogy működik ez az egész!

Köszönöm!



2013. jan. 27. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Van egy minimális összeg, amiért rendelned kell. Nincsen hátsó szándék, de ha ezt az összeget nem teljesíted, kib.sznak. De a kutya sem vesz már Avont, hiszen Vaterán megkaphatsz minden Avonos cuccot beszerzési áron vagy még annál olcsóbban is.
2013. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kötelező minimum összeg amiért rendelned kell,csupán az ingyenes szállítás akkor van ha 5000 forintot elér a rendelésed onnantól kezdődnek a kedvezmények is.Nem kötelező rendelni minden katalógusból,és senki nem fogja kitenni a szűrödet,nincs belépési díj se semmi egyéb hátsó szándék.Ha szeretnél még kérdezni írj nyugodtan.
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez baromság, hogy minimálisan rendelhető összeg van.

csupán ha nem rendelsz X összegért, akkor fizetni kell a szállításért


Nem kell semmit fizetned, mikor belépsz, akkor kapsz ajándékcsomagot (amit tovább is adhatsz)


Te a katalógusárnál olcsóbban kapod meg a termékeket (amit akár el is passzolhatsz). Már nem emlékszem pontosan, de minél több az össz rendelésed, annál nagyobb százalékkal kapod olcsóbban. Pl. 0-10.000Ft-ig 15%-al kapod olcsóbban, 10-25E ig 20%-al stb... (nem így van, nem emlékszem pontosan)


Hova valósi vagy? Hátha tudok neked koordinátort ajánlani! :)

2013. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó.Milyen ajándékcsomagot adnak?Mert én nem kaptam amikor beléptem.2 voltam
2013. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Bocs! Összekevertem az Orflame-mel. Bár már régen csináltam, meglehet, hogy azóta ott sincs már ilyen.
2013. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ajándékcsomag: én is kb. két éve léptem be, elvileg vagy az első rendeléssel küldik, vagy a koordinátoroddal, lehet lenyelte... :/

amire emlékszek, hogy mi volt benne: kézkrém, parfüm, valami planet spa-s cucc...

2013. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly léptem be, én se kaptam ajándékcsomagot. És nincs minimum rendelési összeg, de valóban csak akkor ingyenes a posta, ha eléred az 5000 ft katalógus árat (és ebből neked még lejön a jelen esetben 15% kedvezmény). Nem üzletelek vele, csak akkor és annyit rendelek, ami nekem és a családomnak kell, tökéletesen meg vagyok elégedve a rendszerrel :)

Az igaz, hogy sokszor a vaterán-teszveszen sokkal olcsóbban lehet megkapni, mint ahogy te tanácsadóként hozzájutsz, mert akik már nagyban csinálják, sokkal nagyobb árkedvezményeket érnek el. Ha pl drágább parfüm vagy táska kell, akkor én is a vaterán rendelem meg...

2013. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem benne, hogy választhatok postán maradó szállítást, így ha megrendelem a csomagot akkor másnap vagy harmadnap már átvehetem. Nekem a posta fél perc gyalog, úgyhogy :)
2013. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

És amúgy hogy lehetek tanácsadónő?

Amúgy budapesti vagyok:)

2013. jan. 28. 19:13
 10/12 anonim válasza:
100%
Szia! Ha még nem oldódott meg a helyzet, akkor adok egy konkrétabb választ. :) Én koordinátorként dolgozom. Tanácsadónő akkor lehetsz, ha egy koordinátor (akinek van kinevezési joga) beregisztrál a rendszerbe. Innentől kedvezményed van a katalógus árból, rendelhetsz olyan terméket amit katalógusból kivettek, tanácsadónőknek szóló ajándékokat,kedvezményeket gyűjthetsz. A rendelésed postán kapod, ha adott napon 10 óráig megrendeled akkor másnap nálad van. ebben van a csekk amit fizetned kell, van rá 2 heted. Buktatója nincs mert nem fizetsz belépési díat vagy tagdíjat, nincs kötelező rendelés. Max annyi történhet hogy túlrendeled magad. De erre már csak te tudsz odafigyelni. (Nagyon zárójelben jegyzem meg, hogy esetleg rámenős koordinátort választasz és munkára akar nógatni) Ha bővebben is érdekel a téma, vagy szeretnél regisztrálni jelezd privát üzenetben.
2013. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!