Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Van, aki úgy szokott...

Csajok! Van, aki úgy szokott le a körömrágásról, hogy műkörmöt rakatott fel? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Végre abba akarom hagyni... de mostmár örökre. Műkörmöt akarok felrakatni és olyan 2 hónapig lenne (persze mennék töltetni). Szerintetek sikerül leszoknom a körömrágásról, ha 2 hónapig békén hagyom a kezem és utána amikor leszedi szép hosszún hagyom a körmöm? Sikerülhet? Vagy felesleges, és ne dobjak ki erre pénzt? 16/L
2013. febr. 6. 18:01
 1/8 rákocka válasza:

Szia!

Én is próbálkoztam ilyenekkel 1 hét után leszedtem ( a körömrágósok nem hagyják nyugton a körmüket:D mondjuk akarat kérdése) na mind1 1 hétig volt rajta leszedtem és alatta nagyon szépre megnőtt, azalatt az egy hét alatt is, ha bekén hagynád és rendszeresen mennél töltetni tuti meegnőne csak utána miután 2 hónap után leszedted ne rágd vissza megint :D

2013. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Le lehet szokni, de azt tudd, hogy 2 hónap alatt nem fog rendbejönni a körmöd. Amit x évig rág az ember, az nem fog 2 hónap alatt regenerálódni.

Ráadásul megnőni sem fog annyi idő alatt. A rágott köröm mindig problémás, nem csak építés szempontjából, hanem a köröm minősége szempontjából is.

2013. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam le hogy kifestettem, és akkor a lakkot rágtam, így a körmöm megnőtt, ami szép volt és mindenki dicsérte, ezért nem is rágtam le többé.

Előtte mindig mondták milyen undorító, emiatt is döntöttem el hogy abbahagyom a rágást. Szóval egy jó indokot keress először is. Pl. nézz rá, vagy más rágott körmökre, hogy mennyire gusztustalanul néz ki, igénytelen leszel tőle... kell ez neked? Leszokáshoz már csak akarat kell.

2013. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült így!

Mondjuk nekem kb fél évig volt fent. Én a műkörmöt csak az elején rágtam egy kicsit de azt nem volt olyan jó :D mikor leszedték már hosszabb volt a saját körmöm, viszont még mindig elég gyenge, szóval gél lakk meg mindenféle erősítő körörmlakkot tetettem rá amíg meg nem erősödött. Végülis bejött az egész és szerencsére sikerült leszoknom :)

Úgyh én ajánlom, egy próbát mindenképp megér! A csontig rágott köröm baromi ronda, és havi 3-4000 Ftot megér, hogy esztétikusan nézzen ki az ember keze, nekem annyira megtetszett, hogy most újra van műkörmöm már egy ideje.

2013. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem rágod le a műkörmöt is akkor igen.

Én leszoktam a műkörömmel, mert azt nem rágtam és így hamar le is szokott a kezem arról hogy belemásszon a számba. :)


De pl anyukámnak volt fent esküvő miatt porcelán köröm.Az elsőt még aznap hazafele jövet lerágta.Aztán már csak az esküvő napján lett megint felrakva, ott türtőztette magát, de mire haza jöttünk lerágta azt is. :(


Ezzel sikerült olyan sérülést előidéznie a körmén, hogy most konkrétan kanál alaku a körme.

Tegnap zselével megcsináltam neki.Nem hosszítottam csak formát adtam a rágott hullámos körmének, kíváncsi vagyok hogy most milyen neki. :o

2013. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült, mert a műkörmöt is rágtam. Elég undorító volt, szanaszét volt harapdálva a vége. Meg volt, hogy addig b@szkuráltam a fogaimmal a kövecskéket, amiket belerakott a manikűrös, hogy gyakorlatilag kiharaptam őket, pedig jól bele voltak építve. Utána már nem kértem követ:)

De amikor megszabadultam a műkörmöktől, utána leszoktam. Kb egyik napról a másikra.

Most viszont a körülötte lévő bőrt rágcsálom, de már leszokóban vagyok róla.

Undi vagyokT.T

2013. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült így leszoknom a műkörmöt nem rágtam csak néha a bőrt viszont most le kellett vennem munkám miatt és most megint rágom :S már alig várom ,hogy lehessen újra :)
2013. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amióta az eszemet tudom rágom a körmöm. Kb. 6 évig !!! volt műkörmöm, imádtam, amíg volt nem rágtam (max. néha a bőrt mellette). Aztán amikor született egy babám, leszedtem,h. nehogy megsértsem vele meg időm sem volt töltetni. Na, ennek is már 4 éve de sajnos ugyanúgy rágom mint gyerekkoromban. Most megint szeretnék műkörmöt mert nagyon szégyellem, nagyon gáz. :-(
2013. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!