Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tehát nagyon pici a mellem,...

Tehát nagyon pici a mellem, és szeretnék kipróbálni egy úgynevezett PushUp2 gyógyszert. Te nagyon aggódom, hogy enm válik be. Valaki már próbálta? Mik a mellékhatások?

Figyelt kérdés
pici a mellem. PushUp2 mellékhatásai?

#mell #PushUp2 mellékhatás mellnövelő
2013. febr. 11. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nem fog beválni, kidobott pénz. a honlapjukon az előtte-utána képek külföldi plasztikai sebészetek lelopott képei.


a kis mellen a plasztika segít.

2013. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit nem ér
2013. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Hizzál és nőni fog a melled.

De hidd el attól sem jobb,sem rosszabb ember nem leszel,ha ekkora.Sokan azt szeretik.Tudnád milyen szerencsés vagy.De majd rájössz,ha szültél egy gyereket,és háromszor akkora lesz,de már nem fog olyan szépen állni.

2013. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én sajnos kidobtam rá a pénzt! Szó szerint kidobtam, mintha az ablakon dobtam volna ki! 2 doboz után semmi, de semmi változás!

Azt már csak remélni tudom, hogy káros hatása nem lesz, mert hogy pozitív nincs, az biztos.

Kedvem lenne bevizsgáltatni, hogy mi van a kapszulákban....?

2013. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha beleakarsz halni a mellékhatásaiba...
2013. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!