Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen könnyű és nem tömény...

Milyen könnyű és nem tömény parfümöt ajánlotok? Fiúk nektek milyen illat jön be?

Figyelt kérdés
15 éves kicsit visszahúzódó, kedves lány vagyok. Szeretem a gyümölcsös de mégis könnyű és nem tömény, émelytő illatokat! Ma bementem a parfümériába, párat végigszaglásztam de mind vagy túl erős volt, vagy túl "terhelő ". Tudtok mondani valami jó, kicsit gyümölcsös de mégis könnyű, és "szexi" illatot ami finom, nem eget verő az ára, és a fiúknak is bejön. Köszönöm!
2009. szept. 6. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Intimately Beckham-et ajánlanám. :) Nagyon könnyed, finom és különleges illat. Mindenkit levett a lábáról a különlegességével. :D Az ára is mérsékelt.

Esetleg Miss Sixty Flower Power. Nagyon finom gyümölcsös, dinnyés, friss illat. Pláne ez olyan fiatal lányoknak, mint te. :) Nem tudom, a Puma Flowingot illatoltad-e? Na én azt is szeretem, viszont az picit töményebb. Esetleg a Puma Jamaica. Az is finom gyümölcsös. Kate Moss Summer Time-ja is elég jól sikerült alkotás. Szerintem ezeket is szaglászd végig, ha még nem tetted. Hátha bejön valamelyik. :)

2009. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Puma Flowingom volt, de nem annyira tetszett :) Nem tudom így ahogy eszembe jut.. A Mexx fly high-ra lennék Kíváncsi és a Miss sixty legújabbjára a miss bye miss sixty-re
2009. szept. 6. 19:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Főleg a Mexx-re! :D az olcsóbb kicsit
2009. szept. 6. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha már így tudod, akkor ez már nem kérdés! Viszont akkor másként kellett volna feltedd a kérdésed: Mi a véleményetek XY illatról? Na jó vásárolgatást!
2009. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem szagoltam őket, csak egy kis mintám volt a mexxről csak nem nagyon emlékszem rá. El fogok látogatni a dm-be csak sajnos suliba kell mennem, és nincs sok időm
2009. szept. 6. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a DM-ben a La Rive parfümöket, ezek olyan 1500-1700 ft körül vannak, és valamilyen drága parfümök utánzatai. Én a Womant vettem meg, ez sárga színű dobozban volt, és a sárga Lacoste-nak az utánzata.
2009. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!