Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lefogynék, milyen alakú...

Ha lefogynék, milyen alakú lennék? 16/L KÉP!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Hasról, ill. derékról szeretnék lefogyni (futás) + erősíteni (felülések, stb.) és combra, popsira gyúrni :) ... és a futástól remélhetőleg a vádlim is izmosodna :)


Mintha homokóra lenne (majd...) de inkább répa, vagy micsoda?


Előre is köszönöm :)))



2013. febr. 12. 20:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jajj, egyébként: 169 cm magas vagyok, és 68 kg körül.
2013. febr. 12. 20:07
 2/22 A kérdező kommentje:
És nyár végéig majd sok-sok futással legalább 60-ra le szeretnék fogyni :)
2013. febr. 12. 20:10
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talán alma, de lehet, hogy csak úgy híztál.

Na de majd kiderül, hajrá :)

2013. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod,hogy diéta is kell,ugye?

Amúgy nem tudom van-e edzésterved.Én segíhetek összeállítani,ha akarod,van pár év tapasztalatom:)

És szerintem az egész felsőtestedre(kar,váll) ráférne némi izom,attól leszel formás.)

2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Az az edzésterv nagyon jól jönne! :) Diétázni is szeretnék, de őszintén megmondom neked, hogy én inkább az életmódomon szeretnék javítani, és mondjuk nem akarok 'agybajt' kapni, ha esetleg ebédre megkívánom a gombás tésztát, tudod? :)

De nagyon örülnék az edzéstervnek, főleg, hogy igen, jól jönne karra is az erősítés. Akkor privátban megbeszéljük? Írjak, vagy írsz? :)


És a biztatást is köszönöm, meglátjuk, mi lesz belőle, remélem sikerülni fog! :)))

2013. febr. 12. 20:27
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

homokóra??? semmiképp nem vagy homokóra. és nem a felesleged miatt, akinek homokóra az alakja, annak 10 kiló felesleggel is homokóra. [link]

[link]

neked olyan egybe tested van, ugyanolyan vastad a derekad mint a csípőd, meg a vállad is.

neked alma alakod van

vékony lábakhoz kimondottan erős felsőtest

2013. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát... igen, mondjuk ez tényleg nem homokóra :S

Ez olyan "két oldalt lenyisszantották" alak :D Ruhában jobb....

2013. febr. 12. 20:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alma. Sok sikert a fogyáshoz(:
2013. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább alma alkat vagy, kedves kérdező. :) Sok sikert neked! :)
2013. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na, alma win! :D Sokkal szebb lenne az egész összhatás, ha legalább a combjaim is nagyobbak lennének... na, mindegy!


Köszönöm a válaszokat és a biztatást, nagyon aranyosak vagytok! :) Majd ha látok magamon nyáron, nyár vége felé változást (nagyon szeretnék látni, méghozzá jó sokat) akkor majd beszúrok ide egy képet, hátha valaki visszatéved még :)

2013. febr. 12. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!