Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is ennyire csúnya...

Szerintetek is ennyire csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és rettentően rondának érzem magam :( még egyszer sem volt barátom és az osztályban lévő fiúk sem úgy viszonyulnak hozzám, mint pl. azokhoz akik 'menőbbek'....

ebből egyértelműen következik, h én inkább a kevésbé feltűnőbb lányokhoz tartozom.....

barna hajam és szemem van , világos bőr, 163 cm

eddig ezeket a dolgokat a testvéremmel beszéltem meg , de mivel ő minden nap lát nem tud konkrét dolgokat mondani, h pl: hogyan sminkeljem magam, h jobban nézzek ki; melyik ruha divatosabb, mikor milyen legyen a hajam, stb,...

nem tudnátok segíteni nekem ebben?

nagyon fontos lenne a számomra :)

ja és elsősorban nem azért kéne mert annyira fiúzni szeretnék, hanem azért h egy picit felfigyeljenek rám, mert szerintem mindenkinek jól, esik, hogyha stílusosnak és szépnek tartják :)



2013. febr. 12. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen típus vagyok.. de kép nélkül nagyon nehéz megmondani...

amúgy szerintem akinek nem olyan a személyisége sosem lesz belőle olyan mint azok a "menők"....

2013. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Képet nem linkelsz??? Ha nincs kedved így nyilvánosan linket küldeni privibe is elfogadok :) Nem leszek bunkó :)
2013. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első hogy magadnak kell megfelelned, öltözz úgy ahogy neked tetszik, ne a divatot nézd mert az keveseknek áll jól igazán, meg másrészt azzal hogy divatosan öltözöl csak beállsz az unalmas hétköznapi lányok közé. A hajad olyan legyen ami tetszik neked és jól is áll. Sminket ne vidd túlzásba, mert 14 évesen arra nincs szükség és nevetségessé tehet ha túl sok. A fiúknak nem is tetszik általában.
2013. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

a sminkem: kb egy újhegynyit teszek a kezemre és azt csak éppen annyira masszírozom bele a bőrömbe, h egységes színű legyen (ne látszódjanak rajta a kisebb bőrhibák)

és minden nap végén lemosom , és bőrradírt használok

2013. febr. 12. 20:47
 5/18 A kérdező kommentje:
ha írtok privit, akk estleg küldhetek képet :/
2013. febr. 12. 20:48
 6/18 anonim ***** válasza:
kép jöhet :)
2013. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Ha nem vagy feltűnő az jó.

Tudod ez egyfajta szűrő. Azok a lányok akiket te most esetleg irigyelsz sajnos szembesülni fognak azzal a problémával, hogy sokan a külsejük miatt vonzódnak hozzájuk. Nekik meg az szokott a bajuk lenni, hogy igazából nem az érdekli az embereket milyenek valójában, mindenki csak a külsőt nézi. A normális fiúk meg nem mernek szóba állni velük, csak azok akiknek akkora arcuk van, hogy a Ferihegy 2 kevés ahhoz, hogy megforduljanak rajta. Ők nem a lány lelkét nézik, ami egy lánynak vagy egy nőnek fontos, de majd megérted.

Még rengeteget fog változni a külsőd, így akiket te most irigyelsz, később lehet ők fognak téged. Aki most nem neked udvarol, lehet, hogy később meg fog lepődni. Ne akarj más lenni és ne akarj olyan fiút aki a külsődért szeret.


Szerencsés vagy, mert megúszol egy csomó kis krapekot, akinek csak a külső a fontos. Ha találsz valakit aki magadért szeret, még ha nem is maradsz vele életed végéig, fel tudod majd ismerni milyen érzés az, amikor magadért szeretnek. Ennek pedig majd nagy hasznát veszed akkor, ha esetleg majd te leszel a menő, vagy éppen a világ legszebb nője.

Az osztályban lévő fiúk egyébként meg kisfiúnak tűnnek a „menő” lányok mellett egyelőre, nekik sem egyszerű. Amúgy az osztály nem a világ, a gyémántot pedig néha össze lehet keverni az üveggel, ha valaki csak a csillogást nézi.

2013. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 12. 21:01
 9/18 anonim ***** válasza:
hát ezt esetleg képpel tudnám megmondani..
2013. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

küldheted ide is a képet :)

17/F

2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!