Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hasamról? Kép

Mi a véleményetek a hasamról? Kép

Figyelt kérdés

LÉGYSZ OLVASD EL!!


Az utóbbi időben felszedtem a hasamra, és ezzel egyidejűleg egyre többet tudtam enni. Azt viszont, hogy mennyit eszek sose figyeltem. Ma viszont elmentem a mekibe és megtudtam


1 nagy Big mac menü, három sajtburger és egy kis shék

rengeteg ugye?


most pedig ezek után a hasam: [link]



2013. febr. 13. 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
74%
Nagy. De eddig a napig fel se tűnt vagy mi?
2013. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Feltűnt, de annyira nem figyeltem. Most viszont megláttam, hogy mennyi soat ettem, és ezért figyeltem fel rá jobban. 3 hónapja még közel sem volt ekkora
2013. febr. 13. 19:58
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
elég durván nagy
2013. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagy, mondjuk ennyi kaja után nem csodálom, látni, hogy nagyon tele van , és nem csak a hájtól ilyen kerek.

érdekes, hogy milyen nagy és mégsem lógós

2013. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
94%
Ajánlom azonnal a diéta és sport elkezdését.Egészségügyileg,optikailag is egyaránt.Igen ez már tulzottan nagy.
2013. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagy a hasad. Olyan mintha meg lenne duzzadva, vagy nem is tudom.
2013. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


Most olvastam végig rendesen.

Már értem miért ilyen. Nagyon sok amit megettél. Jól tele vagy tömve :D:D

Egyet értek az egyik válaszolóval, nagy a hasad, de még is úgymond feszes.

2013. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
90%
Bocs hogy ezt írom, de ez undorítóan nagy, borzasztóan nézhetsz ki, egyszerűen a hideg kirázott mikor ránéztem, ez igénytelenség valamilyen szinten, mert el sem kellett volna olvasnom, anélkül is jól látszik hogy csak zabálsz korlátlanul mindenféle egészségtelen vacakot, meg gondolom a testmozgás, torna, sport sem a kedvenc időtöltésed...
2013. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

utolsó!


tudom, hogy nagy a hasam, viszont a többi testrészem nem olyan kövér, a hasam a többihez képest sokkal nagyobb.


van benne valami amit mondassz, az utóbbi egy évben valóban elhanyagotam magam. korábban viszont elég sokat mozogtam.

egyébként most 74 kiló vagyok

2013. febr. 13. 21:23
 10/75 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szép. Viccen kívül. :)
2013. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!