Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek jelenleg van...

Lányok! Nektek jelenleg van kezelendő fogatok? (lyukas, letört, elszíneződött. ) Látszik, mikor nevettek?

Figyelt kérdés
Az egyik fogamat még régebben gyökérkezelték, és besötétedett. Nagyon csúnya, mikor nevetek. :(
2013. febr. 14. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen. fogrovos lecsiszolta (pár napig csukott szájjal jártam), és porcelánból kaptam rá koronát

már merek újra nevetni

2013. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, nem is egy, egyébként is sárgásak a fogaim, meg elől ki van pótolva ami meg is látszik sajnos. De már megint törik az egyik mellette, mindenesetre nem tudok mit kezdeni vele mert nincs munkám így pénzem sem helyrehozatni még...
2013. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van 2 farkasfogam, amit elvileg ki kellene húzni, de nekem tetszik:)
2013. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő farkasfogam van (azaz a szemfogaim kijjebb vannak a többinél), és nagyon utálom... Tavasz végén kapom meg a fogszabályzómat. :) 14/L
2013. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, úgy nagy probléma nincs, csak sárgásak(mosom őket rendesen, csak hát sok a cigi meg a kávé), szóval ki kéne fehéríttetni.
2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy van farkasfogam, mint az egyik válaszolónak, aki utánam írt, hanem konkrétan van plusz 2 darab szemfogam. Nagyon nem mindennapi:)

A papámtól örököltem, akinek 2 sor foga volt fölül.

2013. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!