Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás ötletek alkarra? 18/F

Tetoválás ötletek alkarra? 18/F

Figyelt kérdés
vonalkód volt az első gondolatom, de még nem döntöttem
2009. szept. 6. 22:24
 1/6 Thurston ***** válasza:
77%

Minek akarsz tetoválást, ha nicns is elképzelésed? Normális ember azért csináltat tetoválást, mert van valami, ami számára fontos jelentéssel bír, és szeretné, ha örökre meglenne a bőrén.


Aztán vannak a kis divatvuzik, akik csak azért csinálnak tetoválást, hogy legyen. Nem bír különösebb jelentéssel. Ők általában nonfiguratív jeleket választanak.


Mivel te pont az utóbbi csoportba tartozol, a vonalkód remek választás lehet, hiszen majd minden második emberen olyan van, és ezáltal ők nagyon egyediek.

2009. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
szeretlek Marcsa
2009. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gratulálok az értelmes válaszodhoz.. lehet neked jó érzés ha ráírod a MARIS nevet a hátadra mert éppen belé vagy szerelmes.. a tetoválás ugyanúgy a divathoz tartozik mint a ruha és a testékszerek.. igazából még senkin sem láttam vonalkódot egyébként.. máskor meg gondolkodj mielőtt válaszolsz kösz
2009. szept. 6. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vonalkód csillagok stb..ezek a legelterjedtebbek..és főleg alkarra.szépnek szép csak nem egyedi..ha akarsz tetoválást szerintem csak azt és azért mert jelent neked valamit..nem azt mondom hogy tetováltass egy tejesdobozt magadra ..monjuk nemnézne ki rosszul :D
2009. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de melyik a rosszabb? ha én nem gondolkodok válasz előtt, vagy te nem, mielőtt divatból (bee,beeee) szétcseszed a bőröd? elég parás ám a lézeres eltávolítás pár év múlva.
2009. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem ez első válaszolónak teljesen igaza van. aki nem tudja milyet akar az minek csináltat?
2009. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!