Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elegem van a szépségből....

Elegem van a szépségből. Hasonló probléma?

Figyelt kérdés
minden férfi megbámul,szinte nincs h ne dudáljon aki meglát,mki azzal jön,mennyire szép vagyok,gyönyörű.kezd már az agyamra menni,vki hasonló helyzet?
2009. szept. 6. 23:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
76%
ÖRÜLJ NEKI!
2009. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Jobb lenne, ha egy zsíros hajú, szeplős, 18 optikás szemüveges, 140 kg-os, kancsalfogú lány lennél??? De ha nem miniszoknyába és kivágott ruhába mászkálsz, ha nem mondjuk (pl) hiphop-os ruciba akkor nem fogja minden férfi megbámulni a hátsód, ez ösztön!!!
2009. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én egy fél évig voltam szép, amikor sikerült az ideális testsúlyra fogynom. Azt tapasztaltam, hogy a ruha rengeteget számít. Nem is mini volt rajtam, csak szűk térd felettig érő szoknya, és fütyülgettek meg beszóltak, akkor vettem fel utoljára. Farmer, póló (nem szűk), pulcsi. Ápol s eltakar.
2009. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ja. Eddig azt hittem hogy egyedűl vagyok vele de úgylátszik,hogy nem.
2009. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak már csak ilyenek.:D
2009. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
most ez miért baj? én is meghúználak, a szomszéd is, de még a félszemű Józsi is, akinek már szerintem fel se áll, annyi kannásbort megivott. a férfiak ilyenek. :)
2009. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd...

Amikor elkezdtem nőiesedni, akkor kezdődött el (14-15 voltam), eleinte tetszett, hogy megbámulnak, dudálnak, iwiw-en naponta 3-5 levelet kapok, hogy milyen jól nézek ki és meg szeretnének ismerni, stb. Később amikor olyan 16 éves lettem kezdett idegesíteni, hogy beszólogatnak. Főleg akkor idegesített, amikor a barátommal együtt voltam. Amikor pedig a szüleimmel voltam és úgy dudáltak/szóltak be egyenesen cikinek éreztem előttük. Nagyon utáláltam!!!! Most 18 éves vagyok és azt kell mondanom, hogy magyarul leszarom!! Iwiw-en 2db képem van kint, amit mki láthat. 2 arckép, hogy ismerjenek azért fel. A többi képet csak az ismerősök láthatják és azok se bulizósak, stb. Ha levelet kapok, anyit írok vissza, hogy nem ismerkedem interneten keresztük. Élőben ha beszólnak oda se nézek, minta nem is hallanám. Ez a legjobb módszer, mert idegesíti is őket és abbaagyják, ha nem reagálsz. Az a legrosszabb, a visszaszólsz nekik.

Örülj annak, hogy szép vagy!!

2009. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem sokat tudsz tenni. Valami miatt megnéznek, talán az öltözködésed feltűnő, talán a hajad. Talán a sminked... vagy valami, te tudod. Ha zavar változtass hogy kicsit hétköznapibb legyél.
2009. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Öltözködj szolidabban, ha nagyon zavar, kerüld a feltűnést színekben és fazonokban is.

De inkább örülj neki. :P

2009. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki h szép vagy. engem nem zavar(egyelőre!) ha rám dudálnak
2009. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!