Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek mik? és hogyan növesszem...

Ezek mik? és hogyan növesszem meg a körmeim?

Figyelt kérdés
mi az a bb krém? :) miben segít? és szeretném még tudni hogy hogyan növesszem meg a körmeim mert rágom :/ :( mit kenjek rá házilag? vagy valami köröm pakolást ami segít!:)

2013. febr. 14. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be a rágást, nő az magától is.
2013. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen le akarok róla szokni csak nem tudok :D kenjem be erős paprikával? az a baj h szeretem és simán megenném :/ xd
2013. febr. 14. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kend be Szellem Chilivel :D Utána többet rá se néznél az ujjaidra :D
2013. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDD őőőőőoké xd vagy szarral:DDD
2013. febr. 14. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Gáz a stílusod, nagyon zavar... :D Bocsi, de ezt el kellett mondanom.

Amúgy miért házilag akarsz valamit a körmeidre?

Vegyél kb 600 Ft-ért egy körömrágásra való körömlakkot (ne mondd, hogy nem tudod beszerezni, mert én vidéki vagyok, és simán tudtam venni). Azzal bekened, és nagyon keserű az íze. Szerintem hatásos, én legalábbis leszoktam róla... 14/l

2013. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

fogod veszel körömerősítő lakkot azt csá bármilyen kínaiban meg minden kis kenceficefo* boltban megkapod

na meg ha rá rágsz lakkal nem lesz fincsi ;)

2013. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:D
2013. ápr. 5. 11:14
 9/9 anonim válasza:
Hát én a körömrágás ellenivel is bekentem, le is rágtam aztán 3 napig a retyón ültem. Inkább nem kenem be, lerágom de nem kell szenvednek a retyón..
2014. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!