Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a csajok menstrualnak,...

Ha a csajok menstrualnak, akkor miert feher gatyaban maszkalnak?

Figyelt kérdés
Jo persze nem mindenki,de akkor se ertem...

2013. febr. 15. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a betét és a tampon színe is általában fehér, és gondolom nem akarják, hogy látszódjon. Egyébként a mai tamponok és betétek jól elszívják a vért, így ez nem okoz manapság nagyobb gondot ruhaválasztásban. Mondom ezt úgy, hogy férfi vagyok.
2013. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert erdekel,mert ha felrecsuszik a betetjuk vagy elfelejtettek a tampont kicserelni,akkor a feher gatyan latszodik legjobban nem? De leglabb az elso valaszolo normalis,es rendes valaszt adott! Koszi! :)
2013. febr. 15. 14:50
 3/4 anonim válasza:
100%

Én nem hordok fehér gatyát, ha menstruálok (lány vagyok), de a barátnőm rendszeresen csinál ilyet, amit nem értek, mert tényleg történhetnek "balesetek" és olyankor nagyon feltűnő tud lenni.

Amúgy ha valaki tampont használ elég kicsi az esélye, hogy átázzon, így talán még érthető is a dolog. Tamponnal én is bevállalnék egy fehér gatyát, bár nem tenne jót a közérzetemnek.

A kérdésre válaszolva: Mert a nők/lányok furcsák! Ne próbáld megérteni őket (minket), nem éri meg!

2013. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többségük nem teszi ezt. Ne higy a tévében az olwasys reklámnak, ahol a csaj hófehér gatyába megy moziba, mert kamu. Egy normális nőnek van annyi józan paraszt esze, hogy nem vesz fel azokon a napokon fehér nadrágot. Amúgy szerintem ha fekete nadrágot vesz fel egy nő akkor az javít a közérzetén. Amúgy csajszi voltam. :)
2013. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!