Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elengedni magam,...

Hogy tudnám elengedni magam, mikor fotóznak?

Figyelt kérdés
olyan gáz, hogy csak félrehúzom a szám, és zavarban vagyok... nagy álmom, hogy modellkedhessek, de félek pózolni , pedig magamat gyakran fényképezem.

2013. febr. 16. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Modellkedni sajnos nem annyiból áll amennyiből gondolod. Ez egy szakma, amit évekig kell tanulni.


Egyébként meg a fotós feladata(is), hogy megfelelő kapcsolatot építsen ki veled és elérje, hogy közel engedd magadhoz, szóval ez erősen kéttényezős (legalább).

2013. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fotózáson nem a modellkedést értettem, hanem mondjuk azt, hogy egy barátom készít rólam néhány képet :) ..köszönöm a választ!
2013. febr. 16. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Engedd közelebb magadhoz a barátodat, merj önmagad lenni, üljetek le a fotózás előtt beszélgetni, egymásról, vagy bármiről. Érezni fogod ahogyan feloldódsz.


Esküvői fotósként pontosan ezért ragaszkodom ahhoz, hogy amennyiben a személyes találkozó nem megoldható, legalább Skypeon videobeszélgessünk néhány órát a párral még a jegyesfotózás előtt. Pedig párfotózásnál mégnehezebb elérni, hogy a képekből valódi érzékiség sugározzon és tényleg sikerüljön azt megmutatni, mennyire szeretik egymást. Ez egy ilyen műfaj, emocionális (nem, nincs félrefésülve a hajam és nem vagdosom magam. :D)

2013. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöööm :)ment a zöld kéz :) legközelebb próbálom kicsit elengedni magam :)
2013. febr. 16. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2013. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is pont ilyen vagyok...csak én mosolyogni nem vagyok hajlandó:D..8.ban tablófotózás,mindenki mosolyog,mint a vadalma,és én komoly fejel ülök...fél osztályt behívták,hogy nevettesenek meg...:Degyszerűen nem bírom elengedni magam...de mostanra már javult egy kicsit,mert pl. ballagáson,meccseken nagyon sokat fotóztak,és már egészen kezdem megszokni..:Dúgyhogy neked is ezt ajánlom,h kérd meg a családodat,barátaidat,hogy csak néha néha csináljatok képeket...ha megszokod természetesebben viselkedsz és persze az is jó,h olyanok fényképeznek akik előtt el tudod engedni magad...:)


Egyébként a külsőddel meg vagy elégedve?Mert nekem ez is gond.Ezért se tudom természes lenni mikor fotóznak...:/

2013. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a külsőmmel meg vagyok elégedve nagyjából, de mégis... :D:D köszönöm a válaszaitokat :)
2013. febr. 16. 23:50
 8/8 A kérdező kommentje:
de amúgy az is zavar, hogy vagy 10 másodpercig mosolyognom kell, és már olyan mű, hogy nem bírom tovább..olyan kellemetlen..
2013. febr. 16. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!