Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Mennyi az anyagra...

Műkörmösök! Mennyi az anyagra van szükség egy köröm elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Bővebben arra, h kb mennyi (hány ml)géllakkot, zselét vagy porcelánt kell felhasználni egy körömhöz

#műköröm #műköröm alapanyag #műköröm ár
2013. febr. 24. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
egy körömhöz nem sok. 10-hez már több. amúgy meg, attól függ, hogy milyen hosszú a köröm. egy tök rövidhez mondjuk 2 gr. nem tudom, sosem néztem.
2013. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen formát és milyet hosszút akarsz, na meg, hogy mennyire vagy gyakorlott. De grammra még nem számolta ki senki.
2013. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

Bár azt biztos tudjátok 1 egy üveg kb meddig elég meg ilyenek

2013. febr. 25. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azt írtuk, hogy attól függ: rövid körmök esetében akár 10 szettre is elég, extrém hosszúaknál 2-4. Változó. De ehhez ugye nem csak egy tégely kell.
2013. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabriell88 ***** válasza:
Attól függ, egy 5ml normál hosszra nekem elég kb, 4-5 vendégre kb.De nem szoktam csak minimum 15 ml venni, az elég 10 emberre kb ha nem több. hosszabb körmök esetén persze kevesebb emberre elég az anyag.
2013. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ
2013. márc. 2. 10:38
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon örülnék ha vki letudná irni kategoriánként h kb mennyi általában a

géllak

s m l köröm építése töltése

2013. ápr. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!