Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 43-44es lábam van fiatal lány...

43-44es lábam van fiatal lány létemre, honnan vegyek DIVATOS cipőket?

Figyelt kérdés

Már borzasztóan unom hogy férfi cipőket kell hordanom, és ami van nagyméretű női cipős bolt, ott ilyen "nagymamis" cipők vannak!! Nem értem miért??!! Egyszerűen leírhatatlan érzés hogy nem tudok csajosan öltözni, szép magassarkúban járni stb. a cipő méretem miatt, arról nem is beszélek hogyha el kell menni egy elegáns helyre akkor mit vegyek fel?? Nagyon kiborító :/ külföldi oldalakon vannak nagyon szép cipellők, de mi van ha nem kapok semmit a pénzemért? Azért ez se biztonságos, meg a másik dolog az hogy egy próba vásárlás elött nagyon ajánlott főleg ilyen méretben :// Ki van még ilyen helyzetben? Hol vegyek divatos szép cipőket? :( Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!

20/L



2013. febr. 26. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

vatera?


rászűrtem női cipőknél a 43-44-es méretűekre,és elég sokat talált

2013. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és hogy szűrtél rá? mert hogy nekem nem ad ki semmit, vagy csak pasi cipőket..
2013. febr. 26. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Főoldal,ruházat--> női cipő

[link]


legörgeted a méretig,ott további lehetőségek,beikszeled a kivánt méreteket,majd méglentebb görgetve keresésére

2013. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha viszont pénztben belefér,vannak direkt nagyobb lábúaknak cipőboltok:

[link]

[link]

[link]



[link]

2013. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi. pénz nem gond. de ezeket az oldalak néztem már.és mind nagyon ódivatú!!
2013. febr. 26. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Akkor külföldi oldalról? Méretek nagyon pontosan vannak megadva,én se mertem sokáig rendelni cipőt,de mivel volt amit nem találtam az országban,ezért megrendeltem,hátha..és jó lett,azóta merek.

Innen.

Áraik is jól,leírásai is jók,és mindig megérkezett rendben eddig,legtöbbször ingyen postával.

(itt még nem találtam meg a méretreszűrést,de bizos van,annyira nem tudok jól angolul)

2013. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szép cipők vannak :) és mennyi időn belül jött meg hozzád?
2013. febr. 26. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik 20 nap alatt volt itt,a másik 25.Amit november közepén rendeltem az január közepére ért ide az ünnepek miatt (bár karácsony környékén mindig ez van,megtanulhatnám).Most 2 hete rendeltem,már magyar posta honlapján látszik a kapott azonositó alapján,hogy EU-n belül van,pár nap,és vámosok csücsülnek rajta,kb 2 hét és megkapom.


Vaterán amit látsz hogy külföldi,innen rendelik,csak rátesznek egy szép nagy összeget.

Fizetni kártyával tudsz,nem kell devizás számla,nekem is csak sima forint alapú számlám van.Regisztrálsz,megadod a cimed,majd fizetésnél a bankkártya számod és a 3 számot ami a hátulján van és kész.Közben emailben kapod is a regisztrációs majd visszaigazolós emailt,majd a visszaigazolást hogy megrendelés fogadva,stb,mint a magyar oldalakon.

2013. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg elég nehéz helyzetben vagy, de ne add fel! :S Próbáld megcélozni a nagyobb oldalakat, pl. ebay! Nem tudom, ilyen cipőket ill. magassarkúkat szeretnél viselni, de én találtam árat a Te méretedben is! Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


UK 9-es a lábad! :)

Remélem segítettem!

2013. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
huuu :) köszönöm szépen mindenkinek ezt a sok segitséget!!!! :)
2013. febr. 26. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!