Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebay-ről bonyolult rendelni?

Ebay-ről bonyolult rendelni?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom és látom, hogy nagyon jó cuccok vannak ott, fillérekért... akár ruhák, ékszerek, sminkek, stb. Én is rendelnék onnan 1-2 dolgot, mert szerintem érdemes.


Nem vagyok még regisztrálva, se semmi, PayPalom sincsen, azt sem tudom, hogy' kell rendelni... stb... valaki segítene, elmagyarázná? Egyéb jótanáécsok, mire figyeljek, hogyan fizessek, stb? :)


Előre is köszönöm :)



2013. márc. 2. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem bonyolult!

Először is olyan bankkártyával kell rendelkezned, amin rajta van a Visa vagy MasterCard jelzés.

Utána regisztrálsz PayPal-re, ehhez segítség:

[link]

Utána pedig eBayre, majd a kettőt "egybekötni" és mehet is a vásárlás:)

Amire figyelj:

-Minden egyes információt jól olvass el a terméknél, pl ár, szállít-e Mo.-ra, szállítási díj, a termékről leírás (méretek, színek, anyaga stb)

-Vigyázz a drága cuccokkal, mert egy bizonyos összeg felett már vámot is fizetned kell, ha jól tudom 25 font felett, de 10000 ft-ig még nincs gond.

-Az olcsó kínais cuccok elég zsákbamacskák, van ami tényleg megéri fillérekért, viszont valaminek olyan a minősége, hogy mehet is a kukába...

Aztán vannak licites dolgok is, ami szintén jó dolog, mert az eredeti ár töredékéért veheted meg ha nem licitálnak nagyon rád.

Kiszállítási idő Kínából általában 3-4 hét, Anglia 1 hét. De ez változó. Általában az eladó kiírja, hogy mennyi a szállítási idő bizonyos országokba, kontinensekre. DE! ha az 5. héten sem érkezik meg akkor mindenképpen írj az eladónak, mert valószínűleg elkeveredett, ellopták stb. Ilyenkor megegyezhettek, hogy újra küldje-e a terméket vagy inkább a pénzedet kéred vissza. Mivel neki fontosabb a jó értékelés így egyikből sem csinál gondot.

Van olyan is hogy véletlenül rossz méretben, színben stb, küldi ilyenkor vissza lehet cserélni, de az nem éri meg mivel sok lenne a posta.

Remélem leírtam mindent, ha kérdésed van még írj!:)

2013. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!