Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megtudnák élni ha...

A4940825 kérdése:

Szerintetek megtudnák élni ha fodrásznak mennék dolgozni olyanra gondoltam, hogy frizurákat csinálok nagyon sok ismerősömnek szoktam csinálni és mindig azt mondják, hogy nagyon jók szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy kontyokat készíts, el kell végezned egy szakmát, de ott sajnos mindent meg kell tanulni. amúgy persze, hogy meg lehet élni (:
2013. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából én bármilyet csinálok szívesen és szeretem is fonás konty bármi.:) Csak így pár ismerősömtől kérdeztem és mondták,hogy ezzel nem tudnák sokat keresni.
2013. márc. 2. 19:41
 3/5 anonim válasza:
hát ahhoz, hogy sokat keressél vele nagyon be kell vágódnod és nagyon jól kell csinálnod a munkád, ugyanis szerintem fodrász, kozmetikus minden utca sarkon van pl ismerősömnek egyáltalán nem megy (most kezdett) mivel a környéken van még 3 akik már évek óta csinálják és szinte a környéken nincs kuncsaft.. de persze ha jó vagy benne csak HAJRÁ:)
2013. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó fodrászra mindig szükség van. De ahhoz marha sok pénz kell, mert állandóan továbbképzésekre kell járni, plusz a sok cucc, ami kell hozzá. És itt most nem százezrekről, hanem milliókról beszélek. Ja, és több év tanulás, majd még utána folyamatos tanulás.
2013. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mint bármi más. Ha elég elhivatott vagy, meg kitartó, meg persze szerencsés, akkor meg lehet élni, akár meggazdagodni, stb. De éhenhalni is.

Nézz utána a dolognak, utána gondold végig, szeretnéd-e egész életedben ezt csinálni.

2013. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!