Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, általában a szőke kék...

Csajok, általában a szőke kék szemű fiúk vagy a sötét hajú barnás szeműek jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Lehet más szemű is...

Csak az érdekelne h ÁLTALÁBAN melyik?



2013. márc. 5. 21:28
1 2 3
 21/29 xshorty ***** válasza:
sötét barna haj, szem. nagyon ritkán tetszik meg a világosabb szem. pl. a szőke haj, kék szem típusú "szőke hercegek" soha nem jöttek be. :D
2013. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
kèkszemű, borotvált kopasz :)
2013. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nekem nincs ÁLTALÁBAN, színte egyáltalán nem számít nálam az ilyesmi, ha külső szempontját nézzük, akkor inkább az arcot nézem,h milyen fazonú, tartású a haja, inkább egybevéve az egészet...vannak fiúk akiknél nagyon tetszik a kék szem,míg másoknál fel sem tűnik,h kék a szeme, úgyanígy a barnával...
2013. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kék szem, barna haj, párom is pont ilyen :) 20/L
2013. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Az 'általábant' úgy értem, hogy tegyük fel fel kéne sorolnotok az összes eddigi srácot, aki tetszett nektek, és azok közül több volt-e a sötétebb hajú, vagy a világosabb hajú?


A sötétebb pedig abból eredhet, hogy tényleg a hajszínben van egy plusz, vagy pedig több sötétebb hajút láttatok életetekben és 5.000 közül könnyebb jókat találni, mint mondjuk 3.000 közül. Viszont, ha a világosabbak jönnek be általában, akkor tényleg abban van valami plusz.


Ugyanis (ellentétben Németországgal) Magyarországon több sötétebb hajú van, mint világosabb.


Tehát az befolyásolja, hogy sokkal több sötétebb hajút láttatok eddig, vagy ettől eltekintve is 'általában' azok a jobbak?

2013. ápr. 26. 13:29
 26/29 anonim ***** válasza:
értem én, de igazából nem is figyelem,h melyikből hány,régebben a barnák tetszettek,most mind2
2013. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Csakis szőke hajú kék szemű <3 :)
2013. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Kamillaaaa válasza:
Szőke kék szem ♥
2015. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szőke haj, Kék vagy zöld szem! Lovely
2015. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!