Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164cm és 70kg vagyok! Nagyon...

164cm és 70kg vagyok! Nagyon sok? Így nem lehetek csinos? Kiskoromtól kezdve mindig duci voltam, csak akkor voltam vékonyabb amimkor koplaltam! 19 éves vagyok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 19:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Koplalás = önsanyargatás, amikora szervezeted főleg az izmot bontja a zsír helyett, ráadásul "éhező üzemmódba" kapcsol, alapanyagcseréd lelassul, jojó-effektus stb.


Mozogni kell, és nem szabad kifogást keresni! És diétázni is szükséges, de ne koplalj!


Nem, ennyi kilóval nem nagyon lehetsz csinos, legfeljebb arányos vagy nagy mellű. Sok sikert!

2013. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, én is hasonló helyzetben vagyok....

szerintem ha betartod a napi 4-5 étkezést(és közben nem nassolsz) + Rubint Réka féle alakformáló gyakorlatokat végzel, akk az segítheti a fogyást

ja és ne zsírba tocsogós kajákat egyél!!!

am nekem már segített!!!(68 kilóról 63-ra)

2013. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a koplalás kell, hanem megfelelő táplálkozás.
2013. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda arra, hogy mit eszel es mozogj! Nem kotelezo meregdraga konditerembe jarni, ahogy kicsit kimelegszik az ido jarhatsz futni, otthon is vegezhetsz kulonbozo gyakorlatokat, Youtube-on rengeteg video van.
2013. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok..én 160 cm-hez voltam 70 kg és nagyon nagy darab voltam..aztán életmódváltással most 46 vagyok és sokkal jobban érzem magam így.

Elhatározás, akaraterő és életmódváltás. Nem diéta és nem koplalás..az csak ideig-óráig működik, aztán többet hízol vissza, mint, amit lefogytál.

2013. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!