Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismerős valakinek a La Roche-P...

Ismerős valakinek a La Roche-Posay termék valamelyike?

Figyelt kérdés
Ha valaki használ/használt ilyet, akkor meg mondaná milyen, tényleg hatásos? Felveszi a versenyt a Vichy vagy más termékekkel?
2009. szept. 14. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt használom már 2 éve. Az Effeclar termékcsaládot, mert zsíros-érzékeny bőröm van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az arclemosó gélt és a bőrmegújító krémet használom. Nekem sokkal jobban bevált mint a Vichy Normaderm. Az csak szinten tartotta a bőröm, ez viszont megszépítette. De ez szerintem egyénfüggő. Nekem bejött, de lehet hogy neked nem használ. Viszont olcsóbb is mint a Vichy, szerintem egy próbát megér.
2009. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon érzékeny a bőröm, állandóan zsíros, pattanásos, és miteszeres, és már annyimindent kipróbáltam: L'Oreal, Tinitonik, Cear and Clear, Visible Clear, Tesco-s, és más boltok márkáit.
2009. szept. 14. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tudom javasolni, viszont nekem ugyanolyan volt mint a Vichy. Egyik sem jobb a másiknál. Legalábbis nekem.
2009. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert szeretném kipróbálni, és a Vichy - La Roche-Posay között vacilláltam.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2009. szept. 14. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sampont használok ilyet, először bejött, úgy két évvel később már nem segített ugyanazon a problémán.

Egyébként a patikus azt mondta, hogy a L'Oreal gyártja.

2009. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Nutritic krémet használom száraz bőrre, egyedül ez a termék segített a bőröm szárazságán, én elégedett vagyok vele nagyon.
2009. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak La Roche Posay-el volt még dolgom, az alapozójuk szerintem tökéletes, ha problémás bőrre keresel valamit, ami tényleg jó, jól fed, minden nap használhatod, nem káros, és van benne fényvédő, akkor hajrá. Borsos ára van, 4300, de szerintem teljesen megéri, ennél már csak drágéábban találsz ilyen jót.
2009. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!