Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nevettek ki/szóltak már be...

Nevettek ki/szóltak már be utcán idegenek a kinézeted miatt?

Figyelt kérdés
Mit mondtak és ők hány évesek voltak, hogy néztek ki? Rosszul esett nagyon, vagy nem foglalkoztál vele? Szerinted volt igazság abban, amit mondtak, vagy csak parasztkodtak?
2013. márc. 12. 20:07
1 2
 1/20 chooseyourdestiny ***** válasza:
100%
múltkor mentem hazafelé a suliból egy nagyon hosszú nap után és mögöttem ment 2 fiatalabb lány és hátranéztem h át tudok-e menni az úton erre megszólaltak h decsúnya vagy :'ccc rosszul esett mert az önbizalmam amúgyis 0
2013. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
konkrétan nem tapasztaltam még ezt ... de ha beszólnak ne foglalkozz vele! sok bunkó pasi/csaj van akik ezen élik ki magukat..mintha ők különbek lennének....mindenkit meg lehet bántani ha akarjuk nem tudom miért jó ez nekik.egyébként én olyan fajta vagyok hogyha valami rossz kritikát hallok azt eléggé a szívemre veszem pedig nem szabadna :\ próbálok vele nem foglalkozni azért :) ha beszólnak engedd el a füled mellett mintha nem is neked szólt volna! az igazságot illetően ha esetleg az ember ducibb vagy érdekes az arca lehet benne valami de SENKI SEM TÖKÉLETES! :)
2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

megyek haza leszállok a villanyosról

azt két 2 évvel fiatalabb roma ismerősöm felém köptek szerencsére nem találtak el (sapkáéba voltam hálelúja)

azzal az indokkal h:

-De csúnya vagy sz*pd ki a g*cimet te qva.

Hát mit ne mondjak én nem vagyok rasszista na meg hát én minden embert elfogadok mindenkiben ugyanazt látom de ezekben nem...

Le tojtam magas ívből azt mentem haza még jó ha csulája nem esett rám még elsorvadt volna a sapkám

2013. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hú de ocsmány vagy! Ezt mondta nekem két átlagos kinézetű srác. Borzasztóan rosszul esett. Általános iskolában rendkívül sokat bántottak a külsőm miatt, utána nagyon megváltoztam, eltüntettem a pattijaim, lefogytam(nem kórosra!)kialakult a stílusom, és mindenkitől csak dicséretet kaptam a külsőmre, jó, persze nem leszek egy Miss Universe győztes soha, de egy átlag lány szintet azért elértem :)

Nem tudom miért szólhattak be, nem a legszebb formájú az arcom, de hát mit vártak attól hogy beszólnak? átváltozok gyönyörű szép királykisasszonnyá? :)

2013. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: ez néhány éve volt, mostmár nem érdekelne ha beszólnának :) Ha veled is ez történt, te se foglalkozz vele :) Általában nem a hiperszuper tehetséges-sikeres-gyönyörű emberek szólnak be, hanem akiknek nyomorék életük van :))
2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy szépség, és volt már jó pár alkalom, amikor megnéztek vagy be is szóltak. Nem esik jól, de nem szoktam velük foglalkozni, továbbmegyek és elfelejtem. Leginkább fiatalok szokták csinálni.
2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Velem 2x fordult elő, érdekes módon mindkétszer CIGÁNY volt az illető.


Volt, hogy mentem az utcán és jött szembe két huszonéves (rohadttetvesmocskosb-zi) cigány és ilyen fingás hangot kiadva a szájukkal felém néztek.

Meg volt, hogy egy cigány jött velem szemben és csak annyit mondott, hogy ronda vagy, öld meg magad.


Nem szokott ezektől csökkeni az önbizalmam csak ilyenkor előjönnek különböző dolgok, amiket szívesen megcsinálnék velük...

2013. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem az elálló füleim miatt csúfoltak állandóan. Azt hittem, ha felnőtt leszek, majd vége lesz ennek, de nem! A hozzám képest taknyos kölykök is kiröhögtek, na akkor betelt a pohár! Végül is vállalkoztam fülplasztikára, és azóta a fülem oké! De egy biztos: bárkibe bele lehet(ne) kötni, senki nincs hiba nélkül.
2013. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy másodikos kislány szólt le, hogy szerinte csúnya vagyok, amikor elsős voltam, kiránduláson.

A vicc, hogy mostanra kb 22-23 éves, én meg 21 és ő kib.szottul ronda ocsmány foltokkal van tele, ilyen szemölcsszerű kiállásokkal, meg rengeteg gennyes pattanás maradvánnyal (arcon) száraz a haja is én meg eléggé jól nézek ki, már hogy ne fényezzem magam :D

Lehet ha ezt előre tudja meggondolja mikor szólal meg.


Egy osztálytársam (szintén lány) harmadikban ledagadtozott, hozzáteszem nem voltam soha túlsúlyos, mostanra viszont nagyobb darab mint én, pedig erőteljes sportot űzök és nem vagyok pici ember. Rá meg azt hiszik, hogy terhes :D

2013. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akik másokat csúfolnak, visszakapják az Élettől, de kamatostul...!
2013. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!