Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként ronda arc, értékes...

Férfiként ronda arc, értékes belső tulajdonságokkal miért nagy hátrány a világban, párkapcsolat terén? A nőknél mindig csak a külsőt nézik?

Figyelt kérdés
Ha arra gondoltok hogy nekem mi a fontos: nekem a belső tulajdonság a legfontosabb. Külsőleg egy hölgy legyen ápolt tiszta.

2013. márc. 16. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te se mész oda mindenféle nőhöz ismerkedni, csak azért, mert nincs paradicsomfolt a blúzán és szépen megfésülködött reggel... A nők nem mindig a külsőt nézik, de az első benyomást a külső határozza meg férfiaknál-nőknél egyaránt.
2013. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem más ebből a tapasztalatom.
2013. márc. 16. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:

értékes belső tulajdonságok...ezeket magadról gondolod, vagy mondták, hogy milyen remek természeted van? mert nem iszik, nem drogozik, nem dohányzik és nem költi el a fizetését haszontalanságokra azért kevés egy férfitól.

Ahogy a külsőnél, úgy a belsőnél is mindenkinek más jön be. Pl. van, aki szerint idegesítő rendmániás, van aki szerint meg rendszerető ugyanaz az ember

2013. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet amit te rondának gondolsz nem is ronda, csak te máshogy látod. A legtöbbeknek tényleg a külső fontos, de nem mindenkinek.

Ha te ezt kérdezed, én visszakérdezek, hogy a férfiakat miért nem érdekli egy olyan nő, akinek nagyon szép az arca, haja, de van rajta súlyfelesleg, ennek ellenére ízlésesen és csinosan öltözik? Én sokszor meghökkenek, mikor a tv-ben is látom, hogy más országokban ilyen 200 kilós nőnek milyen férje van, vagy akinek nincsenek karjai, meg aki már fogyott, de lóg a bőre, mint egy 80 évesnek, és olyan pasijuk van, hogy csak nézek. Ez nem azt jelenti, hogy ők nem épp olyan értékes emberek, csak itt kis hazánkban még az sem kell senkinek, aki náluk sokkal átlagosabb vagy szebb külsővel rendelkezik, de nem teljesen fér be az átlag vagy átlag feletti kategóriába. A magyar nem egy toleráns nép, ahogy én észrevettem. A belső meg nem is érdekli őket, ha a külső nem megnyerő.

2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kicsit érdekesen látják az emberek a dolgokat

mindenki panaszkodik a külsőre,nem tagadom hogy számít,de a személyiségedbe fog beleszeretni a másik és nem a testedbe

pl:amikor megismertem a páromat nem találtam túl vonzónak,de félévig találkozás nélkül dumáltunk,végül megbeszéltünk egy találkozót,ennyi idő alatt egymásba szerettünk és ez elég volt ahhoz hogy vonzónak lássam,hiába van nála izmosabb,esetleg helyesebb pasi

2013. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan értékes belső tulajdonságai vannak valakinek és ezt képes is megmutatni másoknak akkor inkább előnyt szerez vele, az meg lényegtelen lesz hogy esetleg nem néz ki olyan jól mint Johnny Depp.:P
2013. márc. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért hátrány, mert a nők szinte kivétel nélkül csak a külsőt nézik, és a ronda férfiak meg magányosan halnak meg, mert nem kellenek senkinek.
2013. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek.
2013. márc. 19. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:
azért ne keseredj el, az antiszociális, antiháziasszony természetemmel és egyáltalán nem szép külsőmmel is mindig vonzottam férfiakat, sosem tudtam, hogy mi a francot szeretnek bennem, szóval gondolom másnál is így van, csak járkálj el sokfelé, javítsd fel a külsődet, ha dekoratív vagy, az sokat dob rajtad.
2013. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!