Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény? A kérdésem igazából...

Vélemény? A kérdésem igazából nem ebbe a kategóriába tartozik, de azt hiszem itt láthatják viszonylag sokan.

Figyelt kérdés

17éves leszek néhány napon belül. majdnem 40kg-t fogytam az utóbbi két évben. elég gáz módszerrel(nem hánytatás,nem gyógyszer és nem ilyesmi). 177cm és kb 60 kg vagyok +/- 1kg.

nem vagyok megelégedve magammal, ugyanis a bőröm megnyúlt :(

képeken nem látszik, de tapintásra igen. most elkezdtem kondiba járni,és röplabda edzésekre járok, hátha valamit segít. a lényeg annyi lenne, hogy kiváncsi lennék mit mond egy idegen ha meglátja a képem. ide nem szeretnék képet csatolni, de privibe ha valaki tudna segíteni nagyon szivesen mutatok képet


2013. márc. 16. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

40 kilót?

Az szép.

Amúgy véleményt tudok mondani.

2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mutass képet, aztán okosabbak leszünk... Küldheted priviben.
2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A.Romanov válasza:
40 kiló nagyon sok. Idővel összébb fog húzódni a bőröd, főleg ha sportolsz is. Úgyhogy nyugi :) Ha gondolod küldhetsz képet, bár ez úgyis csak temporális állapot hogy ilyen a bőröd.
2013. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
küldj:)
2013. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ám milyen módszerrel fogytál ennyit?
2013. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyes vagy h ennyit lefogytal!! Biztos nagyonjo csaj lehetsz.kudhetsz kepet mondok velemenyt!!:)
2013. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is mondok véleményt, ha küldesz képet. Erre kíváncsi vagyok... szerintem megint olyan lesz, hogy semmi se látszik, csak te veszed észre :) Nem egy ilyet láttam már itt...
2013. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet,meg érdekelne,hogy milyen módszerrel sikerült neked ennyit fogyni? Egyébként gratulálok,ez szép teljesítmény :))
2013. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

bocsáant hogy ideírom, de akkor nem írom le mindenkinek egyesével.

a helyzet az, hogy két éve nyáron egy kisebb gyomorrontást sikerült összehozni. aztán annyira rosszul voltam minden kajától, hogy nem is ettem. és ez így ment nagyon sokáig, nem kívántam az ételeket,és nem is bírtam enni. aztán így :S

2013. márc. 16. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet ha akarsz, hát ha segíthetek.
2013. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!