Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Körömlakk meg köröm?...

Fiúk! Körömlakk meg köröm? Szép hosszabb körmök esetleg lakkal vagy anélkül vagy rövid körmök lakkal vagy anélkül? Mi az igazan vonzó szín a körmön. és melyik visszataszító? Neonszínek? Esetleg fekete is visszataszító? Kort is légyszi

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
nekem tök mindegy milyen színű meg milyen hosszú,de ne legyen lekopva a festék, mert attól hányok
2013. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!


Engem nem zavar, ha van műkörme egy lánynak, egy egészséges méretig, határig. Teljesen mindegy, hogy van-e vagy nincs neki. Imádom, ha ki van lakkozva egy nő körme, mindenütt. A lábain főleg, mivel lábfétises vagyok. A legizgatóbb nekem a bordó, vörös, fekete, sötétkék. Neonszínek nem.


F25

2013. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Messze a legjobb a természetes, ápolt, de festetlen köröm, szerintem. Viszont festés esetén is, neonszíneket semmiképp ne, semmilyen körülmények között, azok egyenesen borzasztóak!
2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

hosszabb körmök pirosra festve v műköröm :) nekem ez jön be :)

cska az a visszataszító ha túl csicsás, le van rágva v kopva.

2013. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hosszú körmök lakkal, vagy hosszabb műköröm. Persze nem 5 cm-esre gondolok, de olyanra, ami túllóg az újjak végén vagy 4-5 mm-rel. Ne legyen csicsás, giccses. Legyen inkább piros, bordó, sötétkék. Ja! És mindenképpen kocka, hegyes neeeeeeeee! (F/25)
2013. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!