Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok mást a szemüvegen kívül?

Tudtok mást a szemüvegen kívül?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és nagyon szeretnék szemüveg nélkül látni! Szerintem nekem nem áll jól meg minden...A kontaktlencsét meg nem biztos, hogy bírja a szemem :(

Műtét vagy vmi?

Előre is köszi!



2013. márc. 19. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse vagy műtét, más nem igazán van.

A legtöbb embernek bírja a szeme a lencsét, ritka hogy nem, ahhoz már nagyon rossz szem kell.

2013. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse. Az orvosom azt mondta, hogy ő még 1 emberrel találkozott aki nem tudott klencsét hordani, mert lusta volt megtanulni betenni... Szóval biztos bírja a szemed :) Csak egy jó orvost vagy kontaktológust kell keresnetek anyukáddal :)
2013. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
műtétet csak szülés után, mert a hegek felszakadnak simán az erőlködéstől. meg az rohadt drága, 13 évesen nem kell még neked. a lencse abszolút jó, csak meg kell tanulni hordani :) sokféle van, találsz magadnak valót.
2013. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szemtorna, szemtréning. keress rá, sok gyakorlat van és meg lehet tanulni jól látni, lehet edzeni a szemet
2013. márc. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak :)

De nincsen olcsóbb megoldás? :/

2013. márc. 20. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:

próbáld meg aszemcsit,bizos van ami jóállna.

és va olyan akinek pont aszemcsicsajok jönnekbe :)

2013. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A műtétnek nincs értelme, mert folyamatosan romlik a szemed amíg növésben vagy. Én 17 vagyok, 12 éves korom óta(amióta rosszul látok) a műtétre várok, de az orvos szerint 20 éves kor alatt pénzkidobás, mert úgyis romlani fog még. Viszont 12 éves korom óta van kontaktlencsém. Ha nem akarsz szemüveget ez az egyetlen megoldás, bár tény hogy drágább.
2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a szemtorna ingyenes. ennél olcsóbbat?
2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem rábeszélem anyut egy kontaktlencsére :)
2013. márc. 21. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg növésben vagy, valóban nem szabad beavatkozást végezni. Egyébként a műtét elég drága.


Kontaktlencse okés, ha neked azt tetszik. De én pl szeretem a szemüveges lányokat ;-)

2013. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!