Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a divat a kicsi vagy a...

Mi a divat a kicsi vagy a nagy mell?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
a kicsi, a max 80b-s
2008. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
testalkattól függ kinek milyen a melle. Én azt veszem észre, h mostanság a kicsi feszes ciciket részesítik előnyben, mintsem a nagy, lógós melleket.
2008. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ma az a divat, ha egy csajnak nincs melle. Javaslom vágd le.


Ember! Ekkora hüleséget! Már a mell is divat lesz?

Annak örülj, amilyen van.

2008. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi azszinte véleményt!!!

csak azért mert ahányszor találkozom az osztálytársaimmal arról beszélgetnek, hogy milyen jó ha ilyen milyen jó ha olyan!!! de amúgy köszi!!!

2008. jún. 10. 19:39
 5/12 anonim válasza:
78%

iden a kicsi jovore a nagy utana megint a kicsi


amugy plasztikai sebesz vok XD

2008. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Kicsi, feszes formás, habár szerintem a pasik nagy része azért nem utasítja vissza a szép formás feszes közepes vagy nagy ciciket. Ismerőseim azt szokták mondani, hogy ez a mai divat "pattanás cici" nem nőies, inkább a közepes a túl nagy szerintük meg egyenesen undorító. Ja és fontos hogy ne mű lufik legyenek:-))) Az csak a kirakatba való:-)))
2008. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%
Gondolom a kérdező egy kiskorú, így nyilván még nem jutott el a tudatáig, hogy a melle elsősorban leendő gyermekének táplálását hivatott megoldani. És hogy milyennek kell lennie. Szépnek. Szépnek a viselője és a párja számára mindenképpen. Mindegy hogy mekkora. Persze léteznek mellizomerősítő tornák, amivel esetleg a formáját lehet korrigálni, de a méret és a divat párosítása az emberi butaságból fakad.
2008. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem divat kérdése. Lehet akármilyen divat, ha nekem a nagy mell tetszik, akkor is olyan lányt választok, akinek nagy van. Ha a kicsi, akkor meg fordítva. A lapos nem divat, az biztos. Azt csak a divatcégek sulykolják, mert deszka csajokra könnyebb ruhát szabni. Nem kell bedőlni.
2008. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. jún. 16. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a méret a lényeg. Az inkább, hogy mennyire formás, de legfőképp az, hogy ki "viseli" őket! ;)
2008. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!