Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 évesen 75B-s mellel kicsi...

21 évesen 75B-s mellel kicsi melleim vannak?

Figyelt kérdés

Egy lány panaszkodott, hogy 15 évesen csak 75C-s a melltartó mérete. Én 21 éves vagyok 75B-s mellmérettel, és nincs kis mellem, sztem és a párom szerint sem.

Vagy csak én számoltam ki rosszul? Most akkor mi van? Eddig tényleg azt hittem, hogy tök jó melleim vannak, de most hirtelen, mintha összementek volna.


2008. jún. 10. 21:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Grrr... valaki át fogalmazta a kérdésem, most úgy tünik mintha, valami egoista, külső mániás lennék.
2008. jún. 10. 22:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nincsenek szerintem...

először is, az, hogy vki melle szép, az nem csak a számoktól és betűktől függ, hanem a tartásától (feszes-e eléggé), alakjától, bőrödtől...

szóval lehet h neki nagyobbak, viszont lógnak, nem szép az alakjuk, így neked százszor szebb és kívánatosabb lehet a melled, mit egy 75C-s v D-s...

ek ha vkinek 15 évesen 75C, akkor valószínűleg hirtelen nőtt meg, és nem túl feszes (jó, biztos van rá példa, hogy mégis, de általában nem)...

2008. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem is ekkora, csak a terhesség alatt változott!Nézd a jó oldalát: Mi mindig tudunk magunkra cicifixet találni, igaz? Fel a fejjel!Üdv!
2008. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem a korhoz szokták nézni hanem a külsőhöz, az alakhoz, másrészt meg a 75B így igen kicsinek hangzik, anyunak 75B és hát neki kicsi van. De nem értem, ha a barátod meg szerinted is jók akkor nem tudom hogy mit kételkedsz??? Akkor tudnánk megmondani hogy kicsik-e ha látnánk.(nem a melled, hanem az alakodat)
2008. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igaza van az elöttem szólónak! küldjél képet és megmondjuk :)


na, most akkor komolyan.

nagynak semmi esetre sem mondanám. Én a magam részéről a nagy és gömbölyű dolgokat szeretem egy nőn (C, de inkább D kosár 90-es mérettel, de volt már 85E-s kedvesem is), úgyhogy az én fogalmaim szerint a tied kicsi. De ez messze nem jelent semmit. Izlések és pofonok, mint tudjuk. Nekem van kedvesem és neked is van párod, úgyhogy teljesen lényegtelen az én véleményem. Neked tetszik, a párodnak tetszik, a többi meg kit érdekel?

2008. jún. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Ha jól érzed magad, és a párodnak is tetszik, ez miért kérdés? :) Szerintem nem kicsi! Én 20 vagyok, nagyon vékony és 70C a méretem. Teljesen elégedett vagyok vele, mert mindenféle fazonú felső és fürdőruha jól áll - gondolom neked is. A nagy mellet csak a plasztikai sebészek meg a média hozta "divatba". Egy pasi sem a melled miatt szeret. Ha ez központi kérdés, nem is akar komoly kapcsolatot. Szerintem légy magabiztos! :)
2008. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dehogy kicsi... Nekem 20évesen 80B-s a méretem, illetve van olyan melltartó, amiből ez nagy, szóval van, hogy csak 80A-s... Néha rámjön, hogy kicsi, de a párom szereti, és legalább nem fog akkorára megnyúlni késöbb... A hugom legalább C-s vagy D-s melltartókat hord (17 évesen), és melltartóban kivágott felsőben gusztusos a dekoltázsa, de melltartó nélkül nagyon nem szép, és lóg neki... Szóval nem szeretnék olyan melleket.

Kis melle annak van, akinek ezek a melltartók nem is jók, hanem kénytelen 24 évesen is "tini-melltartókat" hordani..

2008. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerk: vagy semmit...
2008. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hagyjátok már szegény kérdezőt, nőből van, és hiú, mint ahogy a legtöbbjünk! én 18 vagyok, nekem is 75B, a párom elégedett vele, legalább nem lesz 30éves korunkra megereszkedett, lagymatag cicink, a bőrünk el fogja bírni, mert szerintem a ne nagy mell a legjobb, hisz akit eddig én krédeztem a nagy mellről, ők azt mondták h inkább átok a nagy mell mint áldás.

és énis osztom a véleményed!

és nincs kis melled: se nem kicsi, se nem nagy, pont jó:)

2008. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nagy mellel később sokkal több gond van, mint a kicsivel. Amúgy is! Ne foglalkozz azzal, hogy mekkorák! Ha a párod szeret, nem fogja érdekelni, mekkora a melled! Mellesleg (:-D) ismerek több férfiembert, akik kifejezetten a kis melleket kedvelik, a nagy félelmet kelt bennük.
2008. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!