Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy (most pl....

Miért van az, hogy (most pl. Versace divat bemutatót nézek) a szó szerint ÁTLAGOS csajok, akik nem tudnak magassarkúban járni ott tipegnek a kifutón? :o Valaki könyörgö magyarázza el:||

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=4zCSQ9X5Wk0 Itt a link ha valakit érdekelne.
2013. márc. 31. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem kivételesen gyönyörűséges fej kell a modellkedéshez, ami el vonná a figyelmet a ruháról, hanem egy semleges, karakteres, kifejezéstelen, érzelemmentes, jól sminkelhető arc. És tudnak magassarkúban járni.:]
2013. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudnak járni, tökéletes a tartásuk.

Amúgy meg kifutómodelleknek nem szép arc kell hanem különleges inkább... elég karakteres mindnek az arca a videón is, nem hétköznapi átlagcsajok. Na meg a lényeg a test, mivel ruhákat mutatnak be.

2013. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze én teljesen megértem az alakot, meg a tartásukat..az kifogásolhatatlan! De ha az ő járásuk jó magassarkúban, akkor az osztálytáraimé gyönyörű/csodás/hibátlan...
2013. márc. 31. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
én inkább azt nem értem, hogy miért ugyan olyan és ugyan akkora minden modell haja, talán mindenkinek le kellett vágatnia?? :O
2013. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt én is néztem már, hogy igazán hosszú hajú lányt én nem látta kifutón:o csak elvétve..:I

Na pl egy Chanel divat bemutatót néztem az imént...ott csodálatosan járnak a modellek..itt meg mintha részegek lennének..:s

2013. márc. 31. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmondják nekik, hogy járjanak. Ez is a show része, a járásuk módjának is a bemutató hangulatához kell idomulnia. És ezek a csajok nem átlagosak. Vékonyak, minimum 175 felett vannak, a bőrük hibátlan, az arcuk jól sminkelhető. A hajukat meg szintén nem ők vágják, azt is egy-egy bemutatóra csinálják meg nekik, legtöbbször hasonlóra.
2013. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak közöttük széparcúak és macskaszeműek, az alkatuk tökéletes, nádszál és légies!, egy modellnek ilyennek kell lenni!

Tökéletes videó minden lány nézze meg aki álmodozik modell karrierrről, és mindjárt nem fog többet...:)

Ha nem ilyen a testalkata és nem ilyen finom világos a bőre, esélye sincs.

A sminkjük borzasztó és eltorzítja az arcukat, de nem hinném, hogy olyan rondák lennének.

2014. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a járást ők évekig gyakorolták, tőkéletesítették hogy ilyen gyönyörű legyen. Profik. De te olyan ostoba vagy, és annyira nincs fogalmad a szakmáról, hogy inkább légyszives ne szólj bele ilyenekbe, nem értesz hozzá.

Egyébkénént kit érdekelnek az csitri osztálytársaid? Ők is Versace-bemutatókon vesznek rész? Vagy ők is híresek?

Nem hinném. Meg azt se hinném, hogy olyan "szép" járásuk lenne. Hidd el, tapasztalatbol mondom, ezt tanulni és gyakorolni kell, nem jön magától.

Szóval sajnálom, hogy neked X lábad van és egy csámpás trampli vagy, attól hogy ostoba megjegyzéseket teszel nem leszel szebb, sőt még model sem, hiába állítod hogy ilyen meg, meg olyan hibátlan járásod van.

2014. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!