Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol és menjiért csinálnak...

Hol és menjiért csinálnak végleges szőrtelenitést?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

kozmetikus és elég drága, most pontosat nem tudok mondani de sok.

amúgy: mennyiért nem menjiért!

2009. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úristen, ezen akkorát röhögtem :D Menjiért XD Kozmetikusnál, és attól függ, melyik testrészt akarod szőrteleníttetni. Úgy tudom, olyan 40-50 ezer körül van az egész, de lehet, hogy még annál is többe kerül.
2009. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én úgy hallottam, hogy kb 300 Ft/szál :D
2009. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
megdöbbentett, hogy ezzel a helyesírással a kozmetikus a legnagyobb pronlémája! szörnyű, vagy csak szégyen?
2009. szept. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Természetesen mindkettö! Szerintem a bajuszat akarja...
2009. szept. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végleges szőrtelenítés nem egyenlő a gyantával... véglegest nem csinálhat a kozmetikusok 99%-a... szépségklinikán szokták, lézerrel mondjuk, és alkalmanként 7-8ezer Ft körüli összegért, amit legalább 6-8-szor ajánlanak megcsinálni.
2009. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A végleges szőrtelenítést elméletben csak orvos végezheti (illetve egyes szépségszalonokban vannak ehhez szükséges végzettséggel rendelkező kozmetikusok).


Helyesírási hibát nem csak az ejthet, aki nem figyelt nyelvtan órán, hanem eseteg az is, aki csak nemrégiben tanulta a nyelvet...

2010. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de te se jól válaszoltál első válaszoló,mivel ez a kozmetológián készül
2011. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!