Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lefogytam és kisebbek lettek...

Lefogytam és kisebbek lettek a melleim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

kb 5 kg-ot fogytam az elmult fél évben és 75C-s melltartót hordtam de most van amikor a 75B is nagy:( és látom is h jóval kisebbek. az alakom most pont jó.lehet hogy hiznom kéne picit és "viszajönne valammi" a mellemre vagy van valami megoldás erre? tapasztalatokat irhatnátok!

(161cm, 46 kg)


2008. jún. 12. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egyáltalán nem vészes! Én is 46 kiló vagyok és kicsit magasabb, 165 cm. Vékony vagyok, de nem kórosan sovány. A mellméreted természetesen megfelelő, az ilyen magasságú nőknek kb. ekkora. Nincs ezen mit parázni.
2008. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de szó szerint "lapos" vagyok:( annyira gáz:S régen szép formás kerek melleim voltak...most meg:S
2008. jún. 12. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

ez ezzel jár.


nem véletlen, hogy az hivatásszerűen fitneszelő/testépítő nőknek vagy nincs mellük, vagy műanyag.


ezerszel elmondtuk itt is és máshol is, vigyázzatok a sok fogyókúrával, mert megszívjátok...


ha elkezdesz hízni, az nem a melledre fog rakódni, hanem a hasadra, meg a combodra. A cicid azt buktad.

2008. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
mostmár semmit nem tehetsz. Max. plasztikai műtét. melledre már semmi nem fog menni ha hízol! az biztos.
2008. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

boccccs de egy rohadt szóval nem mondtam h fogyokúráztam!! nem vagyok annyira hülye hidd el...képzeld el személyes okok miatt fogytam ennyit:(és még máig alig tudok enni minden nap csak keveset!!

mind1 legalább szép alakom van:)ennek örülök mert a mai világban annyi szép lány túlsúlyos.sajnos.

2008. jún. 12. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos sok nő elöször a melléből fogy :( Amikor fogyóztam nekem is onnan ment le elöször (amúgy igy sincs nagy mellem... (80A/80B körüli) Sőt nekem még halvány terhességi csíkjaim is lettek. A fogyózás után szépen lassan visszaszedtem a kilokat (SAJNOS), de ekkor meg utoljára jött valami cicire...de nemsok. Szerintem ne aggódj ennyire, nem tudsz direkt oda hízni, fogadd el magad így ahogy vagy! 75B-s cici sem olyan kicsi, főleg a méreteidhez képest!!
2008. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A 46 kg-hoz képest pont jó. Ha nagyobbak volnának nehezebben tudnád "viselni" őket, és fájna a hátad.
2008. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

nem baj ha nem olyan a mérete mint amiennek szeretnéd,ha viselni tudod akkor minden okés:) szexis fehérnemükkel sokkal vaditóbb tud lenni mint pl egy lógósabb mell.

amugy meg már annyi mindent bele lehet dugni a melltartoba tömésként:) barátnőmnek se nagy de olyan kis formás és ő is ilyen szilikon betétet hasznal.és nem drága!

2008. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ha hizok ugyanugy nonek a melleim is, es ezt barmelyik ismerososmtol kerdeztem ugyanez a velemenye
2008. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyors fogyásnál aránytalanul többet adsz le a melleidből, de ha állandósul a súlyod, könnyen elképzelhető, hogy ismét arányossá válik a zsírszövet eloszlása. Relax!
2008. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!