Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki milyennek gondolja a Japán...

Ki milyennek gondolja a Japán (Kanji), illetve Kínai tetoválásokat? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye az ilyen tetoválásokról, mert valami ilyesmit szeretnék én is, nem most még de idővel ilyenben gondolkozok!! Mondjuk a hátamra..
2013. ápr. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy aki azt se tudja mit jelent, meg se tudja különböztetni (ergo mindent "lekínaiz") és "csakmert teszik" alapon csináltatja annak túl sok értelme nincs. Mondjuk manapság már divatból csináltatják, és olyan ügyesen járnak utána a jelentéseknek hogy utána meg röhögni fog az aki érti és felvilágosítja majd mekkorát bakizott.
2013. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha valaki nem érti/beszéli ezeket a nyelveket akkor ne tetováltasson ilyet magára.
2013. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tetoválásban is törekedni kell arra hogy ne egy komoly kultúra/nép idegen nyelvét viselje egy nem hozzájuk tartozó ember, én sem örülnék neki ha magyarul tetováltatna a norvég pusztán szuvenírből


Ha eltöltöttél egy huzamosabb időt a japánoknál/kínaiaknál, meg az életed nagyobb részét náluk éled, akkor jobban elnézhető az európai emberen lévő kínai írás

20/F

2013. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baromsag az egesz. Korbe fognak rohogni a kinaiak.
2013. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!