Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha fel nő ez a 13 éves vagyok...

Ha fel nő ez a 13 éves vagyok cigizek iszok. Stb akkor mi lesz a következő generációval?

Figyelt kérdés
Te jó ég bele se merek gondolnio.O

2013. ápr. 7. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Mindig is megvolt ez a generáció csak régen kőbányai világoson és Sophiane vagy Fecske, Kossuth, Munkás stb. cigiken, most meg Marlboro, Heineken, Baccardi, Jager és társai.


Nem velük van a baj.

2013. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végülis igaz ...
2013. ápr. 7. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Szia szerintem ez akkora hülyeség én pont 13-éves vagyok nem iszok nem cigizek főleg nem drogozok nem tudom miért kell pont ezt a korosztály piszkálni ha egy 13-éves cigizik az ultra ciki de ha már egy 14 éves no problem .!!Szerintem ez sértő a korosztályomnak . Jó végül is igaz hogy vannak olyanok de könyörgöm nem mindenki ilyen.!!!
2013. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindig is jelen volt.

És no problem. A rossz nevelés is fordulhat jóra.

Barátnőm anyja is "semmirekellő", de barátnőm azt tanulta az anyjától milyen NE legyen. Szóval ő teljesen normális életet él.

2013. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ennyi idősen szívtam bele az első cigarettába, olyan 15 évesen ittam, cigiztem. Ez a korszak tartott 1-2 évig. Azóta se cigi, de még egy sört se iszok meg. ha az ember csak buliból csinálja, ésszel és kinövi, akkor rendben van, szerintem. Viszont sok osztálytársam, ismerősöm ennyi idősen ellenezte a cigit, mára viszont dohányosok. Náluk nem volt meg a "kiélés" , majd leteszem. Persze van olyan is, aki 13 évesen kezdte és rászokott, sok féle eset van. Azért a szexuális viselkedésre már nem mondanám ugyanezt, mielőtt valaki azt gondolná, hogy ott is 13 évesen ki kell élni magunkat. De cigi, pia, az nálam megvolt.
2013. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden korosztályban voltak ilyenek. Csak mostmár külsőleg is megnyilvánul :D
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak ledöbbenek, hogy máshol milyenek a velem egyidősek.

Egy kisebb községben lakom/járok suliba, és itt csak annyi, hogy néha megisznak egy-egy doboz (alkoholmentes) sört. Állítólag. Én még csak egyszer láttam náluk, viszont egyik osztálytársam mindig jön, hogy "g*ci, milyen full részegre piáltam magam tegnap". Na, én ezektől akadok ki nagyon.

2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!