Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hajszin...

Laszloka432 kérdése:

Szerintetek milyen hajszin állna nekem jól? KÉP RÓLAM LENT!

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen hajszin állna nekem jól? Gondolkozom a világosbarnán de nem merem bevállalni félek hogy esetleg nem jól állna de ez a fekete hajszin már nagyon unalmas és sokak szerint nem is áll túlzottan jól! Szeretném esetleg valami jó tippeket lehet képeket is linkelni hajakról ha van ötletetek. KÉP RÓLAM LENT!


[link]


2013. ápr. 9. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a világos barna.
2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
taaz.com itt megtudod nézni hogy milyen áll jól neked
2013. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj így, ez állna jól! :)
2013. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

aranybarna, középbarna :))


ez is joó, ami most van :D:D !!

2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha fekete a hajad, úgysem lehet elsőre világosbarna. Mert festék festéket nem szív. Fokozatosan lehetne csak világosítani, vagy leszőkíteni az egészet, de az meg csúnya lenne elsőre és a hajad is megsínylené.

Én mondjuk nem festetném a hajam világosra a helyedben, hanem inkább középbarnára

[link]

2013. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat tanácsokat:)a középbarna nem is rossz ötlet:)de így hogy most fekete a hajam ezt nem birná fodrász leszivni elsőre szépen nem?akkor úgy néznék ki mint egy papagáj:Dés azt nem akarom azért:Dmert csúnya lenne meddig várjak hogy lennőjjön?szerintetek?és hogy megtudja csinálni középbarnára..:)
2013. ápr. 9. 14:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Na és satirt vagy melirt is szeretnék a hajamba de akkor a középbarna hajba milyen satir állna jól nekem?
2013. ápr. 9. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Maradjon így!


F

2013. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de már nem ilyen:)hanem fekete ez régebben volt ilyen szinű azóta már átfestettem a hajamat megint feketére.amikor ilyen barna volt mint a képen akkor csak annyit csináltam hogy kiblansoltam meg egyszer kétszer befestettem sötétbarnára de most megint fekete.
2013. ápr. 9. 15:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Na és szerintetek ha elmegyek fodrászhoz vigyek képet hogy tudja milyen középbarna hajat akarok vagy elég ha csak annyit mondok hogy középbarna hajat szeretnék?ja és most fekete a hajam akkor mennyit várjak hogy lenőjön?utoljára újévkor volt festve...
2013. ápr. 9. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!