Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy is van ez, a szőkék buták?

Hogy is van ez, a szőkék buták?

Figyelt kérdés
Mondjátok már el,milyen gyakran láttok EREDETI szőke hajú lányt?Fiúba gyakoribb a szőke,de a lányoknál ritka,mint fehér holló!Ja,vannak a festettszőkék,akik mondják-''szőke vagyok,én nem tudom''-aha,csak szeretnél az lenni!Az én véleményem szerint ha az eredeti hajszínt nézzük,a szőkék a legokosabbak,ahogy egyre sötétül a hajszín,egyre nyakasabb az ember kölke!Tiszt. a kivételeknek!

2013. ápr. 14. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg ez teljesen független a hajszíntől. De sajnállak, hogy ilyeneken gondolkozol.
2013. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Megint buta voltál, ha azt hiszed, hogy a szőkék a legokosabbak, és az intelligencia hányados hajszín függő. Nem vagy te olyan okos, mint hiszed:[ sajnálom, hogy most összetörtem a kis világod.
2013. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom neked milyen az eredeti hajszíned, de hogy nagyon buta vagy az 100%.
2013. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az intelligencia nem hajszín függő.

A szőke nős viccek állítólag Marilyn Monroe-val kezdődtek, aki köztudottan nem volt túl okos.

Vannak felmérések, miszerint sokkal több szőke nő ér el sikereket természettudományi pályán vagy megy reál szakra az egyetemre. Persze ezeknek nem szabad hinni, mivel nem a világ összes emberét vizsgálták meg, csak egy adott ország lakosságát, egy adott korosztályt stb. (Olyan ez is, mint a szépségverseny)

Én is természetes szőke vagyok, de nem vagyok semmivel sem okosabb vagy butább, mint sötétebb hajú társaim.

Nagyon sok festett szőke rájátszik, mert azt hiszik, hogy az vonzó.

2013. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A haj eredeti, természetes, valódi színe elsősorban genetika, DNS-alapon lesz ilyen-olyan.

Az IQ-szintért valamennyit tanulni is kell, örökléssel max. a tanulási hajlamot, annak képességét kapjuk, de önmagában a tudást, az ismeretet nem.

2013. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
nyugi már tesó
2013. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de amúgy nem is értem mit pattogsz ezen, hiszen a festett szőkékről szólnak a viccek, rájuk mondják hogy buták nem az eredeti szőkékre :D persze tényleg semmi köze nincs a hajszínnek az intelligenciához :)
2013. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!