Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra mi a fontosabb?...

Számotokra mi a fontosabb? Legyen belső értékekkel gazdag csúnya férfi, vagy legyen külsőre nagyon szép férfi.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A szépség múlandó. Egyébként meg tök mindegy, csak szeressen, és én is viszont. Ha nincs meg a harmónia, összhang, szeretet, veszett fejsze az egész.

Egyébként pedig, a szép férfi másnak is tetszik. :D

2013. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ami xy-nak csunya, vagy nem tetszik, abban en talalok vonzot, es bejon nekem. szoval nekem tetsszen, es ehhez nem kell babaarcunak lenni. biszont nyilvan vannak kritireumok, de ez sok nonel nem egy szep arcot jelent. jo ha szammora csunya akkor nylvan kihagyom, de hangsulyozom, mindenkinek mast jelent ez. ha nem vagy szep, ettol meg vonzova teheted magad valoszinuleg (bar nem tudom milyen vagy)ha szimpatikus a szemelyiseged, az nagyo fontos. Kedves, elozekeny vagy, van humorod (nem eroltetett, csak olyan laza) latszik h elfogadod magad, es van onbizalmad. Ezen kivul jol oltozkodol, megtalaltad a stilusod (nem annyira penz fuggo ez sem, inkabb szinek stilus stb), es legy apolt, legyel tiszta. Legyenek hobbijaid, es erdeklodj a masik irant.
2013. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi a hibakert, csak kozben kajalok :-)
2013. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézzen ki normálisan, és hozzám hasonló ambíciói legyenek.
2013. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kettő között. :)
2013. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen belső értékekben gazdag NEKEM tetsző férfi. A szép és a csúnya elég szubjektív. Az én férfi ideálomra gyakran mondták már, hogy csúnyácska, nekem mégis tetszik.
2013. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra a belső a fontos, a külső meg csak annyira hogy igényes legyen. De persze ez nem mindig volt így. Tinikoromban talán pont fordítva gondolhattam.
2013. ápr. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a külső fontosabb.
2013. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha szerelmes vagyok akor tök mindegy higy néz ki csak ugye legyen kedves , jofej , vices ! :-)
2013. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!