Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől vagyok tele terhességi...

Mitől vagyok tele terhességi csíkokkal, legalábbis úgy néznek ki? Mik ezek? Mit lehet velük csinálni? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Az egész fenekem ilyen és még a csípőmnél is van egy kettő.Sok kis csík,szerteágazó irányba,és ott világosabb a bőröm.

Pedig még kövér sem vagyok.176cm magas vagyok és 67-68kg (elég erős csontvázam van),de nyár elején 8-10kg-al kevesebb voltam,most nyáron szedtem fel egy pár kg-t.


2009. szept. 24. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gyors hízástól vannak. A bőröd nem tudta követni az ütemet ezért szétrepedezett. Az a baj, hogy ez már nem is nagyon múlik el semmitől. Sőt, konkrétabban: nem fog elmúlni.
2009. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egyet tanuljátok meg hogy baromira nincs értelme a csontozatodra hivatkozni a súlyod miatt...okés közrejátszik de kb 1 kg plusz lehet...ez elenyésző...

A hirtelen növekedés és súlygyarapodás miatt jelennek meg ezek, a csípőd akkor én inkább növekedésre gondolok, mert hízásnál a hason van. Ezeket striáknak hívják és nem fognak elmúlni, viszont kifehérednek és egyforma színüek lesznek a bőröddel...de sajnos megmaradnak. Nekem is van ilyen ugyanezeken a helyeken, 12 éves koromban lettek még nőttem akkor vagy 10-12cm-t de hamar felvették a bőröm színét, pár hónap alatt.

Van egy peeling nevű módszer elég költséges de hatásos és elméletileg biztonságos, ez lehámlasztja a bőrt és új bőr fog nőni a helyén. Persze ezt csak akkor veheted igénybe ha már nem fejlődik tovább a tested.

Amúgy számítana a korod és a nemed.

2009. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
a testtömeg indexed szerint, márcsak 0,7 kell ahhoz h kövérnek tituláljon :D
2009. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy kövér vagyok!Sokak szerint még így is férne rám pár kiló!Amikor azt mondtam,hogy fogyni akarok pár kilót kiröhögtek és azt mondták nem vagyok normális,eszembe ne jusson.Korábban kint voltak a csontjaim,ezzel a pár plusz kilóval már nem tűnök olyan csontosnak.Bár a csigolyáimat még mindig meg lehet számolni.

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 25. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
A csogolyáit mindenkinek meg lehet számolni, kivéve az 50 kg felesleggel rendelkezőknek, úgyhogy ezzel nem tudsz kitűnni.
2009. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarok kitűnni.De mért olyan hihetetlen az,hogy nem vagyok kövér?Talán rakjak fel képet,hogy elhiggyétek?
2009. szept. 27. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette a kitűnést, szerintem :). Mint írtam már előző válaszomban a csontozat nem befolyásolja 10 kgval a súlyod, és a csigolyáit tényleg normál esetben lehet látni az embernek. Inkább a bordákra szokták mondani hoyg az látszik ki, meg a szegycsont ami nagyon feltűnő. De mind1is én elhiszem neked hogy nem vagy kövér. Sztem egyszerűen csak sokat nőttél hirtelen, ugyanis elég magas vagy, és a bőröd nem tudott kellően nyúlni veled együtt és elszakadtak a szövetek, ami így néz ki.
2009. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!