Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörtelenítő krém vagy "Veet"...

Szörtelenítő krém vagy "Veet" hideg gyanta cucc?

Figyelt kérdés

Főleg a lábamat szeretném szőrteleníteni, melyiket ajánljátok?Első alkalom!:D


F/18



2013. ápr. 29. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Lábadat? Ok... nyilván fiúknak szeretnél tetszeni. Akkor megértem.

A hideggyanta a leggyengébb szőrt sem igazán szedi ki. Vegyél rendes meleggyantát. A szőrtelenítő krém semmire nem jó, másnapra már kinő a szőröd utána. Ugyanaz mintha borotválnád.

2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tipikus idió*ta szőke "p*csa" hozzászólás, a sportól nem hallottál? És mi van ha magamnak szeretnék tetszeni?

de , köszi a választ tudsz te értelmes dolgokat is írni, szóval máskor egy kicsit gondolkozz mielött hülyeségeket írsz...

2013. ápr. 29. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiket sem ajánlom, főleg ha fiú vagy. A szőrtelenítő krém sem, és a hideg gyanta sem alkalmas erősebb fiús szőrök eltávolítására, nem lesz szép eredménye, ez saját tapasztalatom. Ráadásul drága mindkettő.


Én is fiú vagyok, évek óta szőrtelenítek, de nem csak a lábam, hanem mindent. :) Szóval kipróbáltam már szinte az összes szőrtelenítési módot, és nekem lábra az epilátor és a kozmetikus által végzett gyantázás vált be.


Ha te még soha nem szőrtelenítetted a lábad, akkor viszont érdemes először rövidre trimmelni, kb 6-8mm-re, és elmenni egy kozmetikushoz, aki profin legyantázza neked. Utána pár hétig tök sima lesz. Érdemes az elején legalább 2-3-szor eljárni kozmetikushoz gyantáztatni, mert sokkal gyorsabban megvan mint az epilálás, és a fájdalom jobban tűrhető. Ráadásul pár alkalom után már sokkal gyengébbek lesznek a szőrök, ami már epilátorral sem fog különösebben fájni.

Ekkor érdemes venni egy epilátort, mert az hosszútávon olcsóbb, mint a kozmetikus, és kényelmesebb is, mert bármikor előveheted, és az egész pici szőröket is kiszedi, szemben a gyantával, amihez legalább 5mm-es szőr kell. Itt a nyár, a rövidnadrágos, meg a strandszezon, ilyenkor rossz, hogy a gyantánál ki kell várni amíg megnő. Epilátorral viszont át tudsz menni bármikor rajta, ha már kibújtak a szőrök. :)


Amúgy meg jól teszed, hogy szőrteleníteni akarsz, meglátod egész más érzés lesz, sokkal komfortosabb, ha nem borítja az ember testét szőr, és azt tapasztalom, hogy ez a csajok nagyobb részének is bejön. :)

2013. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ:-)
2013. jún. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!