Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem bnzis fiúnak gyűrűt hordani?

Nem bnzis fiúnak gyűrűt hordani?

Figyelt kérdés

Nem az elejgyzési, vagy házassági gyűrűre gondolok. Hanem csak úgy 20 évesen valami gyűrűt hordani.


Csak mert lányokat látok ilyeneket hordani, fiúkat nem.



2013. ápr. 30. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Sztem semmi sem férfiatlanabb, mint egy férfi, aki azon aggódik, hogy nem "b*zis" vagy "férfiatlan"-e valamit csinálni. Ha kedved van hozzá, csináld. Ha más csinálja, semmi közöd hozzá.
2013. ápr. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig hordtam ezüst karikát, kettőt is. Mások véleményére meg magasan teszek!


30/F

2013. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézz körül jobban, elég sok fiún látni gyűrűt, és legtöbbjüknek jól is áll. Én is viselek egy ezüst karikagyűrűt (nem eljegyzési), és soha nem volt ebből semmi probléma. Gondolom, nem minden ujjadra akarsz egyet húzni, sz már tényleg érdekes lenne :) hordjál nyugodtan gyűrűt, akár kettőt is.
2013. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már 5 éve járok a párommal, aki 28 éves. És amióta ismerem azóta hord egy ezüst karika gyűrűt.

Szerintem jól áll neki.


L/25

2013. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszín köves meg színes női gyűrűt húzol fel az b*zis. Ha normális egyszerűt, akkor semmi gond vele.
2013. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, vedd fel, le van ejtve, amit más mond. 25f
2013. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az még nem rossz, de pl ezek a gyémántos fülbevalóktól falra mászok.
2013. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!