Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK-FIÚK! Ti mit gondoltok...

LÁNYOK-FIÚK! Ti mit gondoltok a köldök pc-ről megéri csináltatni? Esetleg valakinek valamilyen tapasztalat jó/rossz?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg is tetszett de nem csináltattam mert féltem hogy ha esetleg terhes leszek akkor csunya lesz ott a lyuk..na már most mivel 3hónapos lányom ezért bátran mondhatom hogy az ember pocakja hatalmasra tud nőni és hát szerintem az a lyukacska is nőne...de igazából nem tudom.Sajnos nekem meg is repedt a pocakom hiába kenegettem végig ( genetika :S) és most ha lenne, szerintem vissz se tenném mert nem lenne szép ott a csíkok között.
2013. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, és majd lesz is! Gondolj bele hogy milyen jól fog kinézni nyáron a barna hassaddal és a peircing meg csak csillog ott. :) szerintem csináltasd meg, jól lesz :)

Ha terhes leszek akkor max kiveszed.

2013. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöööm :)
2013. ápr. 30. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta nagyon akartam, 16 évesen csináltattam. 22 vagyok és még mindig tetszik, de nem biztos, hogy ma is megcsináltatnám. Mert sajnos az én bőrömön nagyon meglátszanak a hegek, lyukak. Az ajakpiercingem helyén is van egy rendes lyuk (belül benőtt, de kívül ugyanúgy néz ki mint mikor kivettem), pedig kb. 3 éve kivettem. A köldökömnél még nagyobb lyuk van és be is van süppedve, elég csúnya ha kiveszem.
2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Csináltass ha tetszik, de ne ilyenkor könyörgöm!

Bírom, hogy mindenkinek ilyenkor tavasszal a nagy melegben jut eszébe!

Aki előrelátó, beszúratja már ősszel, hogy rendesen begyógyuljon nyárra.

Most már ne csináltass, mert egy hónapig még nem lesz szép, piros lesz körülötte, nem mehetsz vele strandra, csípi az izzadtság, lassabban gyógyul.


Szóval szép, csináltass, de ősszel! Hogy mire jó idő lesz mehess vele strandolni. Egy hónap minimum kell, hogy kinézzen valahogy. De átlag 2-3 hónap mire 100%-ig begyógyul. (addig könnyen begyulladhat strandoláskor, vagy ha belekapsz, vagy izzadástól)

2013. máj. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is most terveztem :) hanem úgy nyár végére hogy nyáron tudjak vízbe menni:) köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 1. 10:36
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Mi a fenének akarsz egy PC -t beépíteni a köldöködbe?
2013. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amiért te megszülettél
2013. máj. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!