Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfitársak akik gyűrűt...

Fiúk, férfitársak akik gyűrűt viselnek?

Figyelt kérdés
Felháborít, hogy sokan bnzisnak tartják azt, ha fiatal fiúk vagy felnőtt férfiak gyűrűt viselnek (nem jegygyűrűre gondolok). Ez egyáltalán nem így van. Jó lenne, ha sikerülne ezt a tévhitet eloszlatni. Ti hogy gondoljátok?

2013. ápr. 30. 17:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

bennem semmiképpen sem kelt előnyös benyomást


h öltönyös irodakukac pacák hordja, az hogy néz már ki, gengszeres

ha "szakadt" magára nem túlságosan adó átlag férfi, akkor csak még szakadtabbnak néz ki tőle

ha meg belőtt sérójú divatmajom, az egyértelműen b*zis


de ez csak egy benyomás, nem ítlélnék meg senkit ennyiből.

én biztosan kerülök a magam részéről minden túlzást, és szerintem a karórán vagy max egy szolid karkötőn vagy nyakláncon túl minden az egy pasin


de ízlés dolga

2017. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Lány vagyok szerintem szexi
2017. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Szerintem abszolút nem gáz, sőt sok nő számára nagyon vonzó. Hord bátran! L/16
2020. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem buz’is. Nekem tetszik, ha egy férfi hord gyűrűt. A fülbevaló is tetszik.
2021. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egyre többen hordanak férfiként ékszereket, függetlenül a szexualitásuktól. Egy bizonyos mértékben ez lehet ízléses, de vannak akik nagyon túlzásba viszik, az számomra eléggé visszataszító. Nekem pont nem jönnek be az ékszeres csávók, de sok ismerősöm mondja, hogy mennyire vonzóak a fülbevalós fiúk stb. Szóval szerintem ezzel semmi baj sincs, öltözködj úgy ahogy jól érzed magad:)
2021. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki fiúkon is a gyűrű
2021. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez még beleférne, egyáltalán nem zavar. A karkötő (fonálból) még kifejezetten tetszik is, nyakláncból pedig ha valami egyszerű fém láncos, más nem igazán jön be. Ezeknél is csak akkor, ha a 3 közül csak az egyik fajtát hordja, jobban szeretem az ékszer nélküli pasikat. A fülbevaló is tud jól kinézni, de személy szerint az nem az esetem.

Senkit sem ítélek el az alapján, amit hord, és nem azt mondom, hogy egyből elutasítanék valakit, aki mondjuk hord fülbevalót is, de alapból jobban tetszik a minimalizmus.


Szerintem egyébként azért nem jön be ez sokaknak, mert pl. fiatal srácok esetében van ez az "e-boy" stílus, ami már körömfestést is hordoz magában, és a legtöbb fiúnak aki gyűrűt hord eleve az öltözködése "lányos", tehát nem a gyűrű a bzis, hanem az ilyen fajta öltözködésnek sokszor a részét képezi (és kevés olyan srác van, akinek egyedi fiús öltözködési stílusa van ÉS hord gyűrűket). Szerintem emiatt mondják a gyűrűkre, hogy az, amikor nem.

2021. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!