Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy az egyik mellem...

Normális hogy az egyik mellem kicsivel nagyobb mint a másik?

Figyelt kérdés

Én látom a különbséget és nagyon zavar. Fog ez "javulni"?

14/L



2013. máj. 3. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, de javulni nem fog. Az egyik mindig nagyobb lesz. 21l
2013. máj. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kár :// csak mert ha kicsit kivágott felsőben vagyok, akkor az egyik mellemnél látszik az "árnyék", a másiknál meg nem. És természetellenes..
2013. máj. 3. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális, és lehet, hogy így marad. Senkinek sem egyformák.
2013. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak az egyik melled nagyobb a másiknál, de az egyik karod is hosszabb a másiknál.

Ez mindenkinél így van.

2013. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen normális. Egy kicsi különbség mindig is lesz a melleid között, bár csökkenni fog a különbség köztük.
2013. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyugtasson meg az, hogy ezt elsősorban te látod, esetleg egy-két téged stírölő lány, a férfiaknak nem tűnik fel!
2013. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik kissebb mint a másik :D
2013. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nővérem is azt mondta, hogy csak nekem tűnik fel nagyon, nem annyira látszik szerinte..
2013. máj. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!