Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahoz, hogy formás popsim...

Ahoz, hogy formás popsim legyen, milyen gyakran és meddig kell kitöréseket csinálnom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na sziasztok:) elég lapos a fenekem, és utána olvastam, hogy kitörésekkel és guggolásokkal kicsit kerekebbé tehetem. a kérdésem az lenne hogy naponta hány kitörést és guggolást végezzek?:) nagyon köszönöm előre is válaszokat.
2013. máj. 4. 20:27
 1/9 anonim válasza:

kezd el fokozatosan

mondjuk indulj 30-ról és hetente csinálj 10-zel többet

2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én 50 gugolással kezdtem. Majd egy hét múlva 50 reggel, 50 este. Én is fokozatosan növeltem az adagot. Ma már reggel-este 200-at csinálok, 6 kilós kettlebellel :)És nem csak a fenékre, a combra, a hasizomra és a vádlira is nagyon jó.
2013. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Négykézláb végzett popsi gyakorlatok is jók, meg edzőteremben az edző tud mondani olyan súlyzós feladatokat, amitől szépen kikerekedik a feneked. Bár nagyon fontos a megfelelő étrend és azért a genetikai adottságok is közrejátszanak.
2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

2-es,a vádlid nem lett tőle vastag?

én is szerettem volna csinálni guggolásokat,de azt mondták hogy attól vastagabb lesz a vádlim és így sem valami vékony

2013. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2-es vagyok. Nem lett vastag a vádlim, sőt.... már nekem is tetszik :)
2013. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
huhh,akkor valamennyit vékonyít rajta?:D
2013. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Inkább formáz. Igaz szoktam csinálni kimondottan vádligyakorlatot is. Semmi különös:lábujjhegyre állsz, kitartod, majd le. Persze ezt és az én kis súlyzómmal :)
2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

eh,nekem meg erre is azt mondták hogy vastagabb lesz tőle:"D

de akkor szerintem akkor én is kipróbálom

2013. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !! :))) Kettes, és neked kerekedett a feneked?:) ha igen, akkor mennyi idő után, és mennyire látványos az eredmény?
2013. máj. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!