Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni magam?

Hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Kicsit kövér vagyok. Régen pólóba se mertem járni, fogytam vagy 10kg-t de strandra nem merek menni. Hivatalos vagyok nyár elején egy sátrazós, tóparti buliba ahol jó lenne úszkálni kicsit, de nem merem levenni a pólót. Sokat csúfoltak és félek, hogy megint az lesz. Van egy ismerősöm, vagy 130kg és simán fürdőzik, strandol meztelen és őt nem zavarja. Engem mégis, de miért?
2013. máj. 5. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl sokat agyalsz azon hogy nézel ki és mit gondolnak vajon mások rólad. Felejtsd el, gondolj másra, arra hogy milyen jó is lesz a tóban úszkálni, mert az nagy élmény. Gondolj arra hogy másoknak is vannak hibáik, nem csak neked, én pl televagyok bőrhibákkal, nagyon is feltűnő, mégsem takargatom. Akinek nem tetszik majd nem néz rám. Ha kövér vagy az mondjuk ruhán át is egyértelmű, szóval nem fog senkit meglepni a dolog.
2013. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!