Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán műköröm elkészítéséne...

Porcelán műköröm elkészítésének pontos menetét le tudná nekem írni valaki?

Figyelt kérdés
Megvettem egy elég komoly készletet,csak magamnak és anyukámnak meg a nagyimnak szeretném otthon elkészíteni mert nagyon drága körmöshöz járni és nagyon jó a kézügyességem.Nincs pénzem egy tanfolyamra,és csak saját célra nem is érné meg.Remélem tudtok segíteni hálás lennék!Néztem rengeteg videót neten, de elég sokféleképp írják le,szóval tapasztalt körmösök segítsetek légyszíves!Sima Francia alap illetve ha díszeket szeretnék bele tenni ( csillám por, kő ) mikor milyen anyagba és mivel fixálom?Ha színes véget készítek mi a különbség a francia elkészítési módjától? Ilyenkor átlátszó porcelánnal mutatós ugye?

2013. máj. 9. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leírás alapján megtanulni, hiába is magyaráznánk el.
2013. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előkészíted a körmöt, felrakod a sablont, körömágyhosszabító, francia vég, majd borítóréteg. A végén formára reszelni, és díszíteni.


Csak halkan szólok, hogy a "sima" francia a lehető legnehezebb dolog a körömépítésnél!

2013. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekre mit használsz?Kicsit részletesebben?
2013. máj. 10. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: valóban nem lehet egy leírás alapján megtanulni de nekem sokat segítene.Nem azért írtam be ide hogy hátráltassanak hanem hátha vannak még akik önzetlenül segítenek másoknak,mert ez az oldal erről szól.Szeretnék tanulni azoktól akik jobban értenek hozzá,nem hiszem hogy ez baj lenne.
2013. máj. 10. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit? porcelánport, és liquidet.

Plusz az előkészítő folyadékok. És tényleg tök felesleges leírni, mert nem lehet leírás alapján megtanulni. Ha lehetne, a világ tele lenne jobbnál jobb körmösökkel. De nincs. Vajon miért?

2013. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig tökéletesen sikerült elkészíteni 3.próbálkozásra kb jobb lett mint amit a körmösöm csinált.Ja hozzáteszem sminkes vagyok és művészeti ágon tanultam suliban is,elég jó a kézügyességem.NEM lehetetlen. Mindig felmerül néhány kérdés és történik némi fennakadás de nem baj lesz aki válaszol,mert erről szól ez az oldal,nem pedig az oltogatásról hogy már pedig így nem lehet..
2013. máj. 15. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
ok, ügyes vagy, hajrá! Tökéletes lett :D hátpersze.
2013. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!